Programma zondag

Het programma kan door omstandigheden nog gewijzigd worden.

Midden Ring, zondag

10.10 uur KVTH, Trekpaarden en Haflingers
10.40 uur De Bonte Shetlanderhoeve
11.00 uur Roofvogels en Uilen
11.20 uur Dartmoor Pony Stamboek
11.40 uur Honden frisbee
12.00 uur Nederlandse Shire Horse Society
12.30 uur Schwarzwälder Fuchs vereniging Nederland
12.50 uur Roofvogels en Uilen
13.10 uur Paardrijden voor kinderen
13.30 uur De Bonte Shetlanderhoeve
13.50 uur KVTH
14.10 uur Parade met zeer verschillende schapenrassen
14.30 uur Nederlandse Shire Horse Society
15.00 uur Roofvogels en Uilen
15.20 uur Dartmoor Pony Stamboek
15.40 uur De Bonte Shetlanderhoeve
16.00 uur Rassenparade honden
16.20 uur Grote paardenparade, rassendefilé
16.40 uur Hoopers
17.00 uur KVTH, Trekpaarden en Haflingers
17.20 uur Nederlandse Shire Horse Society
17.40 uur De Bonte Shetlanderhoeve

Hondenring, zondag

11.00 Labradorvrienden
11.30 American Indian Dogs
12.00 Cargo Screeners (demo)
12.30 Dog Chi Bodywork (demo/workshop)
13.00 RASSENPARADE
13.30 Labradorvrienden
14.00 Combisport (demo)
14.30 Frisbee (demo)
15.00 (para) Agility
15.30 Hoopers (workshop)
16.30 Cargo Screeners (demo)
17.00 American Indian Dogs
17.30 Dog Chi Bodywork (demo/workshop)

Muziekpodium, zondag

10.30 uur Ben Heaney
11.00 uur Anouk Holst
11.30 uur The Epstein
13.00 uur Kiek-An
13.30 uur The Epstein
14.30 uur Kiek-An
15.00 uur Ben Heaney
15.30 uur Anouk Holst
16.00 uur The Epstein
17.00 uur Kiek-An

Tolkamp Kooktheater in de culinaire tent, zondag

10.00 uur Miele, koken met stoom, zoveel lekkerder
11.00 uur Kidsworkshop met cupcakes
12.00 uur Reis door boerderij, voorgerechtje
13.00 uur Goed Gevulde Boerderij varkens en kippen
14.00 uur Demonstratie Miele Dialog Oven
15.00 uur Reis door de boerderij
16.00 uur Miele, koken met stoom, vegetarisch en allergeen vrij
17.00 uur Goed Gevulde Boerderij varkens en kippen

Bij de wagen van de S(heep) Factor Show, gele straat, zondag

12.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
16.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show

Specials op zondag

Machinaal wol kaarden, gele straat
Woltent: werken met wol en garens zoals vilten, breien, kantklossen, spinnen
Doorlopend uitleg van Keep Them Rolling bij de loopgraaf, eind gele straat
Dry-brush demo's, Hilda Hazelberg, gele straat
Workshops sieraden maken voor kinderen en volwassenen, Ina Kets, gele straat
Grondbewerking met vooroorlogse machines, oranje straat
Graan vlegelen 12.00, 13.30 en 15.00 uur, eind oranje straat
Graan dorsen en stro persen, eind oranje straat
Gras hooien en bomen slepen met paarden, oranje straat
Glas in lood maken, Annie ten Brinke en Jody Bozelie, roede straat
Demo's dieren prepareren, Animal Art, créme straat
Demo schilderen met lijnolieverf, Aannemersbedrijf Nijland, créme straat
Werken met leer, Loeros, créme straat
Knutselen met hout voor kinderen, Hout & Doen, créme straat
Duo Upstairs, Dinxper FM, créme straat
Bjorn Wedding harmonica virtuoos, Dinxper FM, créme straat
Maak je eigen beeld, Gewoon Lekkernij, bruine straat
Schilderdemo's, Amarins Lyklema, bruine straat
Rij een rondje mee op de tractor, bruine straat
Caviakeuring, kleindierschuur, witte straat
Expositie gekke Engelse theepotten, Suzie's Museum, witte straat
Museum grijs gewolkt emaille, strijkijzermuseum en boerenmuseum, Suzie's Museum, witte straat
Demo's pottenbakken met draaischijf, Atelier Suze, paarse straat
Raku stoken, Elly en Jos Heerink, paarse straat
Metsel zelf een deel van een muur, Paarse straat
Demo's werken met kruiden, Betula Kruiden, paarse straat
Follybos met leuke karakters en bouwwerken 11.00 - 17.00 uur, paarse straat
Marjo Hoedemaker signeert boek Van Beestenboel tot Hokjesgeest, 12.00-14.00 uur, paarse straat
Demo wilgentenen vlechten, roze straat
Demo werken met keramiek, roze straat