Programma zaterdag

Het programma kan door omstandigheden nog gewijzigd worden.

Midden Ring, zaterdag

10.00 uur Nederlandse Shire Horse Society
10.30 uur Roofvogels en Uilen
11.00 uur De Bonte Shetlanderhoeve
11.30 uur Dartmoor Pony Stamboek
12.00 uur Hulphond
12.30 uur KVTH, Trekpaarden en Haflingers
13.00 uur De Bonte Shetlanderhoeve
13.30 uur Nederlandse Shire Horse Society
14.00 uur Parade met zeer verschillende schapenrassen
14.30 uur Het Kaspische Paard
15.00 uur Schwarzwälder Fuchs vereniging Nederland
15.30 uur Nederlandse Shire Horse Society
16.00 uur Rassenparade honden
16.30 uur Grote paardenparade, rassendefilé
17.00 uur Dartmoor Pony Stamboek
17.30 uur Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
18.00 uur Fjorden
18.30 uur Parade van tractoren
19.00 uur De Bonte Shetlanderhoeve
19.30 uur Roofvogels en Uilen
20.00 uur Nederlandse Shire Horse Society

Hondenring, zaterdag

11.00 Labradorvrienden
11.30 American Indian Dogs
12.00 Cargo Screeners (demo)
12.30 Dog Chi Bodywork (demo/workshop)
13.00 RASSENPARADE
13.30 (para) Agility
14.00 Agility (workshop)
14.30 Cargo Screeners (demo)
15.00 Cargo Screeners (workshop)
15.30 Frisbee(demo)
16.30 Combisport (demo)
17.00 Combisport (Workshop)
17.30 Labradorvrienden
18.00 American Indian Dogs
18.30 Dog Chi Bodywork (demo/workshop)
19.00Frisbee (demo)
19.30 Frisbee (workshop)

Muziekpodium, zaterdag

10.00 uur Pete Morton
11.00 uur Joint String Friends
12.00 uur Anouk Holst
12.45 uur The Epstein
14.00 uur Pete Morton
15.00 uur Ben Heaney
15.30 uur Joint String Friends
16.30 uur Anouk Holst
17.00 uur The Epstein
18.30 uur Pete Morton
19.30.uur Ben Heaney
20.15 uur Joint String Friends
21.30 uur The Epstein

Tolkamp Kooktheater in de culinaire tent, zaterdag

10.00 uur Miele, koken met stoom, zoveel lekkerder
11.00 uur Kidsworkshop met cupcakes
12.00 uur Reis door boerderij, voorgerechtje
13.00 uur Zwijnvarkensvlees van de Goed Gevulde Boerderij
14.00 uur Demonstratie Miele Dialog Oven
15.00 uur Reis door de boerderij, tussengerechtje
16.00 uur Miele, koken met stoom, vegetarisch en allergeen vrij
17.00 uur Reis door de boerderij, hoofdgerechtje
18.00 uur Zwijnvarkensvlees van de Goed Gevulde Boerderij
19.00 uur Demonstratie Miele Dialog Oven
20.00 uur Reis door de boerderij, nagerechtje

Bij de wagen van de S(heep) Factor Show, gele straat, zaterdag

12.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
16.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show

Specials op zaterdag

Machinaal wol kaarden, gele straat
Woltent: werken met wol en garens zoals vilten, breien, kantklossen, spinnen
Doorlopend uitleg van Keep Them Rolling bij de loopgraaf, eind gele straat
Dry-brush demo's, Hilda Hazelberg, gele straat
Workshops sieraden maken voor kinderen en volwassenen, Ina Kets, gele straat
Doorlopend uitleg van Keep Them Rolling bij de loopgraaf, eind gele straat
Nederlands Kampioenschap Wolspinnen in de woltent, gele straat
Grondbewerking met vooroorlogse machines, oranje straat
Graan vlegelen 14.30, 16.30 en 19.00 uur, eind oranje straat
Graan dorsen en stro persen, eind oranje straat
Gras hooien en bomen slepen met paarden, oranje straat
Glas in lood maken, Annie ten Brinke en Jody Bozelie, roede straat
Demo's dieren prepareren, Animal Art, créme straat
Demo schilderen met lijnolieverf, Aannemersbedrijf Nijland, créme straat
Werken met leer, Loeros, créme straat
Knutselen met hout voor kinderen, Hout & Doen, créme straat
Eric Heutinck, sing & songwriter, Dinxper FM, créme straat
Duo Upstairs, Dinxper FM, créme straat
Maak je eigen beeld, Gewoon Lekkernij, créme straat
Schilderdemo's, Amarins Lyklema, bruine straat
Rij een rondje mee op de tractor, bruine straat
Expositie gekke Engelse theepotten, Suzie's Museum, witte straat
Museum grijs gewolkt emaille, strijkijzermuseum en boerenmuseum, Suzie's Museum, witte straat
Eierenkeuring, kleindierschuur, witte straat
Kalveropfokwedstrijden voor kinderen, ong 11.00-15.00 uur, blauwe straat
Demo's pottenbakken met draaischijf, Atelier Suze, paarse straat
Raku stoken, Elly en Jos Heerink, paarse straat
Demo's werken met kruiden, Betula Kruiden, paarse straat
Metsel zelf een deel van een muur, Paarse straat
Follybos met leuke karakters en bouwwerken 11.00 - 20.00 uur, paarse straat
Demo wilgentenen vlechten, roze straat
Demo werken met keramiek, roze straat