Programma zaterdag

Dit is het programma 2019 Het programma van 2020 komt in juni online.

Grote Ring, zaterdag

10.30 uur Nederlandse Shire Horse Society
11.00 uur Levend Landgoed NOVA
11.30 uur Dartmoor Pony Stamboek
12.00 uur Keep Them Rolling
12.30 uur Welsh Pony
13.00 uur Levende Agility
13.30 uur New Forest van de Bonte Shetlanderhoeve
14.00 uur Nederlandse Shire Horse Society
14.30 uur De Bonte Shetlanderhoeve
14.45 uur Demonstratie nieuwe trekker
15.00 uur Welsh Pony
15.30 uur Dartmoor Pony Stamboek
16.00 uur KVTH, Trekpaarden en Haflingers
16.30 uur Grote paardenparade, rassendefilé
17.00 uur Keep Them Rolling
17.30 uur Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
18.00 uur Schwarzwälder Fuchs vereniging Nederland
18.30 uur Feel The Beat
19.00 uur Feel The Beat
19.30 uur Feel The Beat
20.00 uur Feel The Beat
20.30 uur Nederlandse Shire Horse Society

Midden Ring, zaterdag

10.00 uur Nederlandse Shire Horse Society, kinderdemonstratie
10.30 uur Indian dog
11.00 uur De Bonte Shetlanderhoeve
11.30 uur Ivoorspeurhond door Chengeta Wildlife
12.00 uur Doggydance door Grietje Wagenaar
12.30 uur KUMUFIT door Landgoed Hulzvoort
13.00 uur Educatie over roofvogels door Valkerij Rijssen
14.00 uur Parade met zeer verschillende schapenrassen
14.30 uur Educatie over roofvogels door Valkerij Rijssen
15.00 uur Uitleg over reptielen zoals slangen en krokodillen
16.00 uur Rassenparade honden
16.30 uur Oger Sardogs
17.00 uur Uitleg over reptielen zoals slangen en krokodillen
18.00 uur De Bonte Shetlanderhoeve
18.30 uur Hulphond
19.00 uur KUMUFIT door Landgoed Hulzvoort
19.30 uur Pakwerk
20.00 uur De Bonte Shetlanderhoeve

Hondenring, zaterdag

10.00 uur Canitrail
10.30 uur Obedience
11.00 uur Oger Sardogs
11.30 uur Labrador kringgroep
12.00 uur Indian dog
12.30 uur Massage
13.00 uur Fairydogs survival
13.30 uur Fairydogs survival
14.00 uur Doggydance door Grietje Wagenaar
14.30 uur Pakwerk
15.00 uur Para agility
15.30 uur Agility
16.00 uur Hondenparade in de middenring
16.30 uur Obedience
17.00 uur Ivoorspeurhond door Chengeta Wildlife
17.30 uur Balans met je hond
18.00 uur Labrador kringgroep minishow
18.30 uur Labrador kringgroep minishow
19.00 uur Doggydance door Grietje Wagenaar
19.30 uur Indian dog
20.00 uur Agility
20.30 uur Canitrail

Muziekpodium, zaterdag

11.00 uur Na Leanai
12.00 uur Shamrock
13.30 uur Na Leanai
15.00 uur Shamrock
16.00 uur Na Leanai
17.00 uur Shamrock
20.00 uur Na Leanai
21.30 uur Shamrock

Tolkamp Kooktheater in de culinaire tent, zaterdag

10.00 uur Opening
11.00 uur Introductie Miele Dialog Oven
12.00 uur Bakken met stoom. zoveel lekkerder
13.00 uur Vacumeren + sous-vide koken
14.00 uur Kidsworkshop. hamburger cupcakes
15.00 uur Introductie Miele Dialog Oven
16.00 uur Bakken met stoom. zoveel lekkerder
17.00 uur Vacumeren + sous-vide koken
18.00 uur Introductie Miele Dialog Oven
19.00 uur Bakken met stoom. zoveel lekkerder
20.00 uur Koken met bier

Bij de wagen van de S(heep) Factor Show, gele straat, zaterdag

12.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
14.30 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dier en diensten
16.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
17.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dier en diensten

Specials op zaterdag

Doorlopend cupcakes versieren en om 11.00, 15.00, 19.00 uurboltaartje bekleden, culinaire tent groene straat
Doorlopend uitleg van Keep Them Rolling bij de loopgraaf, eind gele straat
Demonstraties spinnen op een spinnewiel of met een tol, woltent, gele straat
Grondbewerking met vooroorlogse machines, oranje straat
Doorlopend uitleg van Keep Them Rolling bij de loopgraaf, eind gele straat
Nederlands Kampioenschap Wolspinnen in de woltent, gele straat
Graan vlegelen 14.30, 16.30 en 19.00 uur, eind oranje straat
Gras hooien met paarden, oranje straat
Doorlopende shows en keuringen miniatuurpaarden in ring, rode straat
Seramakeuring in kleindierplein, witte straat
Museum grijs gewolkt emaille, strijkijzermuseum en boerenmuseum, witte straat
Kalveropfokwedstrijden voor kinderen, ong 11-15 uur, blauwe straat
Follybos met leuke karakters en bouwwerken 11.00 - 20.00 uur, paarse straat
Duo Evert en Denise Kerkhof 's middags, Dinxper FM, roze straat