Programma vrijdag

Het programma kan door omstandigheden aangepast worden.

Midden Ring, vrijdag

10.00 uur Levend Landgoed Nova
10.30 uur Nederlandse Shire Horse Society
11.00 uur Roofvogels en uilen
11.30 uur De Bonte Shetlanderhoeve
12.00 uur Parade met zeer verschillende schapenrassen
12.30 uur KVTH, Trekpaarden en Haflingers
13.00 uur Roofvogels en uilen
13.30 uur Nederlandse Shire Horse Society
14.00 uur Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
14.30 uur De Bonte Shetlanderhoeve
15.00 uur Roofvogels en uilen
15.30 uur Schwarzwälder Fuchs Vereniging Nederland
16.00 uur Rassenparade honden
16.30 uur Paardenrassen defilé
17.00 uur Nederlands Stamboek voor Tinkers
17.30 uur Dartmoor Pony Stamboek
18.00 uur KVTH Trekpaarden en Haflingers
18.30 uur De Bonte Shetlanderhoeve
19.00 uur Nederlandse Shire Horse Society
20.00 uur Schwarzwälder Fuchs Vereniging Nederland
20.30 uur Presentatie Fjordenpaard

Hondenring, vrijdag

10:00 uur Intro
10:30 uur Indian Dogs
11:00 uur Dogfrisbee
11:30 uur Jabolkeshut Labradors ( Jachttraining)
12:00 uur Guidedog (Blinde geleidehonden)
12:30 uur Dogsports Hoopers
13:00 uur Dogsports Hoopers (Workshop)
13:30 uur Cargo Screeners
14:00 uur Indian Dogs
14:30 uur Dogsports Agility / para-agility
15:00 uur Dogsports Agility (Workshop)
15:30 uur Jabolkeshut Labradors (Variatiespel met je hond)
16:00 uur Geen demo, rassenparade honden middenring
16:30 uur Dogfrisbee (Workshop)
17:00 uur Cargo Screeners (Workshop)
17:30 uur Dogmind Massage
18:00 uur Indian Dogs
18:30 uur Guidedog (Blinde geleidehonden)
19:00 uur Cargo Screeners
19:30 uur Dogsports Hoopers (Workshop)
20:00 uur Dogfrisbee

Muziekpodium, vrijdag

10.00 uur Dinxper FM
13.00 uur Michael Antony Austin
15.00 uur What the Hek
16.00 uur Michael Antony Austin
17.00 uur What the Hek
19.00 uur Michael Antony Austin
20.00 uur What the Hek
21.00 uur Voetbal op een scherm
tussen de optredens door uitzending Dinxper FM

Bij de wagen van de S(heep) Factor Show, bruine straat, vrijdag

12.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
16.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show

Trial Ring créme straat, vrijdag

Vanaf 18.30 uur ieder uur demo van 15 minuten, zie klok

Tolkamp kooktheater, vrijdag

10.00 uur Welkom bij Tolkamp
11.00 uur Kids: bakken en versieren cake donuts
12.00 uur Proeverij van ossevlees
13.00 uur Kids: bakken en versieren cake donuts
14.00 uur Bakken en koken met stoom zoveel lekkerder
15.00 uur Kids: bakken en versieren cake donuts
16.00 uur Beterleven zuivel van ’t Westendorp
17.00 uur Zachte kaas maken van koe en geit
18.00 uur Groente taart met vergeten groenten
19.00 uur Bakken en koken met stoom zoveel lekkerder
20.00 uur Demo grootste airfryer

Specials alleen op vrijdag

De Knapzakkers
Graan vlegelen 17.30 en 19.00 uur, créme straat
Demonstratie minipaardenkeuring, créme straat
Febi Sabert en Giséle, Omroep Gelderland, créme straat
Harmonicavereniging AHOF, 15 uur, witte straat
Metsel zelf een deel van een muur, tot 18.00 uur, blauwe straat

Bekijk hier wat er nog meer te doen.