Programma vrijdag

Het programma kan door omstandigheden nog gewijzigd worden.

Midden Ring, vrijdag

10.00 uur Het Groninger Paard
10.30 uur Nederlandse Shire Horse Society
11.00 uur Roofvogels en Uilen
11.30 uur Dartmoor Pony Stamboek
12.00 uur Cargo Screeners
12.30 uur Hulphond
13.00 uur KVTH, Trekpaarden en Haflingers
13.30 uur Nederlandse Shire Horse Society
14.00 uur Parade met zeer verschillende schapenrassen
14.30 uur De Bonte Shetlanderhoeve
15.00 uur Schwarzwälder Fuchs Vereniging Nederland
15.30 uur Dartmoor Pony Stamboek
16.00 uur Rassenparade honden
17.00 uur Grote paardenparade, rassendefilé
17.30 uur Nederlandse Shire Horse Society
18.00 uur De Bonte Shetlanderhoeve
18.30 uur Cargo Screeners
19.00 uur De Bonte Shetlanderhoeve
19.30 uur Roofvogels en Uilen
20.00 uur Parade van tractoren

Hondenring, vrijdag

11.00 (para) Agility
11.30 Agility (workshop)
12.00 Dog Chi Bodywork (demo/workshop)
12.30 American Indian Dogs
13.00 RASSENPARADE
13.30 Dog Chi Bodywork (demo/workshop)
14.00 Combisport (demo)
14.30 Combisport (workshop)
15.00 (para) Agility
15.30 Labradorvrienden
16.30 Cargo Screeners (workshop)
17.00 American Indian Dogs
17.30 Labradorvrienden
18.00 Combisport (workshop)
18.30 American Indian Dogs(dogsurvival)
19.00 Agility (workshop)
19.30 Labradorvrienden

Muziekpodium, vrijdag

11.00 uur Pete Morton
12.00 uur Joint String Friends
13.00 uur Pete Morton
15.00 uur Joint String Friends
16.00 uur The Epstein
17.00 uur Pete Morton
18.00 uur Ben Heaney
19.00 uur Pete Morton
20.00 uur The Epstein
21.15 uur Joint String Friends

Tolkamp Kooktheater in de culinaire tent, vrijdag

10.00 uur Miele, koken met stoom, zoveel lekkerder
11.00 uur Kidsworkshop met cupcakes
12.00 uur Reis door boerderij, voorgerechtje
13.00 uur Zwijnvarkensvlees van de Goed Gevulde Boerderij
14.00 uur Demonstratie Miele Dialog Oven
15.00 uur Reis door de boerderij, tussengerechtje
16.00 uur Miele, koken met stoom, vegetarisch en allergeen vrij
17.00 uur Reis door de boerderij, hoofdgerechtje
18.00 uur Zwijnvarkensvlees van de Goed Gevulde Boerderij
19.00 uur Demonstratie Miele Dialog Oven
20.00 uur Reis door de boerderij, nagerechtje

Bij de wagen van de S(heep) Factor Show, gele straat, vrijdag

12.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
16.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show

Specials op vrijdag

19.00-21.00 uur wijnproeverij bij Suzie's Farm, naast informatiestand
Machinaal wol kaarden, gele straat
Woltent: werken met wol en garens zoals vilten, breien, kantklossen, spinnen
Doorlopend uitleg van Keep Them Rolling bij de loopgraaf, eind gele straat
Dry-brush demo's, Hilda Hazelberg, gele straat
Workshops sieraden maken voor kinderen en volwassenen, Ina Kets, gele straat
Grondbewerking met vooroorlogse machines, oranje straat
Graan dorsen en stro persen, eind oranje straat
Gras hooien en bomen slepen met paarden, oranje straat
Graan vlegelen 17.30 en 19.00 uur, eind oranje straat
Glas in lood maken, Annie ten Brinke en Jody Bozelie, roede straat
Demo's dieren prepareren, Animal Art, créme straat
Demo schilderen met lijnolieverf, Aannemersbedrijf Nijland, créme straat
Werken met leer, Loeros, créme straat
Knutselen met hout voor kinderen, Hout & Doen, créme straat
Denise Kerkhof zangeres, Dinxper FM, créme straat
Duo Upstairs, Dinxper FM, créme straat
Maak je eigen beeld, Gewoon Lekkernij, créme straat
Schilderdemo's, Amarins Lyklema, bruine straat
Rij een rondje mee op de tractor, bruine straat
Eierenkeuring, kleindierschuur, witte straat
Knuffelen met kleindieren, kleindierschuur, witte straat
Expositie van gekke Engelse theepotten, Suzie's Museum, witte straat
Museum grijs gewolkt emaille, strijkijzermuseum en boerenmuseum open, Suzie's Museum, witte straat
Demo's pottenbakken met draaischijf, Atelier Suze, paarse straat
Raku stoken, Elly en Jos Heerink, paarse straat
Demo's werken met kruiden, Betula Kruiden, paarse straat
Metsel zelf een deel van een muur, Paarse straat
Follybos met leuke karakters en bouwwerken 11.00 - 20.00 uur, paarse straat
Demo wilgentenen vlechten, roze straat
Demo werken met keramiek, roze straat