Farm & Country Fair 22, 23 en 24 juni '18

Vrijdag 22 juni

Grote Ring, vrijdag

10.30 uur Fjordenpaarden stamboek 
11.00 uur Arabisch Volbloed 
11.30 uur Nederlandse Shire Horse Society 
12.00 uur Connemara 
12.30 uur Nederlandse Shire Horse Society 
13.00 uur Keep them Rolling 
13.30 uur De Bonte Shetlanderhoeve  
14.00 uur Cormick Club Zieuwent 
14.30 uur Nederlandse Shire Horse Society 
15.00 uur Dartmoor Pony Stamboek 
15.30 uur New Forest van de Bonte Shetlanderhoeve 
16.00 uur Keep them Rolling 
16.30 uur Grote paardenparade, rassendefilé 
17.00 uur Brandweer 
18.00 uur Connemara 
18.30 uur Welsh Pony 
19.00 uur Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder 
19.30 uur Tolkamp Agri, nieuwe hakselaar 
20.00 uur Brandweer 
20.30 uur Brandweer

Midden Ring, vrijdag

10.30 uur Nederlandse Shire Horse Society, kinderdemonstratie
11.00 uur IPO Pakwerk
11.30 uur De Bonte Shetlanderhoeve
12.00 uur Lusitano Nederland
12.30 uur Roofvogelshow van Valkerij Rijssen
13.00 uur Agility levende toestellen
14.00 uur Parade met diverse schapenrassen
14.30 uur Roofvogelshow van Valkerij Rijssen
15.00 uur Chengeta Wildlife Ivoorspeurhond
15.30 uur Kaspisch Paard
16.00 uur Rassenparade honden
17.00 uur Doggy-Dance
17.30 uur De Bonte Shetlanderhoeve
18.00 uur Lusitano Nederland
18.30 uur Hulphond De Click
19.00 uur De Bonte Shetlanderhoeve
19.30 uur Dogfrisbee
20.00 uur Represta
20.30 uur Hoopers

Hondenring, vrijdag

10:30 uur Doggydance 
11:00 uur Labrador Kring 
11:30 uur Hoopers demo/workshop 
12:00 uur Labrador Kring minishow
12:30 uur Labrador Kring minishow
13:00 uur Dogfrisbee demo/workshop 
13:30 uur Chegeta Wildlife Ivoorspeurhond
14:00 uur Doggydance 
14:30 uur Dogsurvival 
15:00 uur Dogsurvival 
15:30 uur IPO Pakwerk
16:00 uur hondenparade in de middenring 
16:30 uur Agility / Para-agility demo/workshop
17:00 uur Agility / Para-agility demo/workshop
17:30 uur Dogfrisbee 
18:00 uur Chegeta Wildlife Ivoorspeurhond
18:30 uur Skate & Fun training met je hond Grietje Wagenaar/M Lehtonen
19:00 uur Hoopers demo/workshop 
19:30 uur IPO Pakwerk 
20:00 uur Agility 
20:30 uur Doggydance 

Muziekpodium, vrijdag

13.00 uur Flossie Malavialle & Chris Parkinson
15.30 uur Shamrock Street 
16.30 uur Flossie Malavialle & Chris Parkinson
18.30 uur Shamrock Street 
20.00 uur Shamrock Street 
21.30 uur Flossie Malavialle & Chris Parkinson

Museumplein, einde witte straat, vrijdag

Doorlopende Radio Dinxper FM live uitzending
12.00 uur Kippenvoetbal
14.00 uur Kippenvoetbal
15.00 uur Evert Stroet, singer/songwriter
16.00 uur Kippenvoetbal
18.00 uur Kippenvoetbal
19.00 uur Evert Stroet, singer/songwriter
20.00 uur Kippenvoetbal

Tolkamp Kooktheater in de culinaire tent, vrijdag

10.00 uur Stomen met vergeten groente
11.00 uur Nieuw: ATAG vacumeren en ‘sous vide’
12.00 uur Het varken, maar dan anders
13.00 uur Insecten: de proteïne bommetjes
14.00 uur Master class: melkproeverij
15.00 uur Bakken met stoom: zoveel lekkerder
16.00 uur Het varken, maar dan anders
17.00 uur Nieuw: ATAG vacumeren en ‘sous vide’
18.00 uur Insecten: de proteïnen bommetjes
19.00 uur Stomen met vergeten groente
20.00 uur Bakken met stoom: zoveel lekkerder

Bij de wagen van de S(heep) Factor Show, gele straat, vrijdag

12.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show     
14.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dier en diensten     
16.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show     
17.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dier en diensten

Specials op vrijdag

Graan vlegelen 17.30 en 19.00 uur eind oranje straat
Follybos met leuke karakters en bouwwerken 11.00 - 20.00 uur
Doorlopend uitleg van Keep Them Rolling bij de loopgraaf aan het eind van de gele straat
Keuring miniatuurpaarden in ring, creme straat
Kijk hoe een kuiken uit het ei komt
Museum grijs gewolkt emaille, strijkijzermuseum en boerenmuseum open

Zaterdag 23 juni

Grote Ring, zaterdag         

10.30 uur Connemara
11.00 uur Arabisch Volbloed
11.45 uur Nederlandse Shire Horse Society
12.15 uur New Forest van de Bonte Shetlanderhoeve
12.45 uur Keep them Rolling
13.00 uur Dartmoor Pony Stamboek
13.30 uur Fjordenpaarden stamboek
14.00 uur Cormick Club Zieuwent
14.30 uur Nederlandse Shire Horse Society
15.00 uur Dartmoor Pony Stamboek
15.30 uur Connemara
16.00 uur Keep them Rolling
16.30 uur Grote paardenparade, rassendefilé
17.00 uur Brandweer
17.45 uur Het Groninger Paard en Gelders paard
18.15 uur De Bonte Shetlanderhoeve 
18.30 uur Welsh Pony
19.00 uur Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
19.30 uur Arabisch Volbloed
20.00 uur Tolkamp Agri, nieuwe hakselaar
20.30 uur Nederlandse Shire Horse Society    

Midden Ring, zaterdag         

10.30 uur Nederlandse Shire Horse Society, kinderdemonstratie
11.00 uur IPO Pakwerk
11.30 uur De Bonte Shetlanderhoeve
12.00 uur Lusitano Nederland
12.30 uur Roofvogelshow van Valkerij Rijssen
13.00 uur Agility levende toestellen
13.30 uur Coaching met paard
14.00 uur Parade met diverse schapenrassen
14.30 uur Roofvogelshow van Valkerij Rijssen
15.00 uur Chengeta Wildlife Ivoorspeurhond
15.30 uur Represta
16.00 uur Rassenparade honden
16.30 uur Doggy-Dance
17.00 uur Dogfrisbee
17.30 uur Kaspisch Paard
18.00 uur Lusitano Nederland
18.30 uur Hulphond De Click
19.00 uur Represta
19.30 uur De Bonte Shetlanderhoeve
20.00 uur Hoopers    

Hondenring, zaterdag         

10:00 uur Labrador Kring 
10:30 uur Saarloos wolfhond Puppy Culture
11:00 uur Chengeta Wildlife Ivoorspeurhond
11:30 uur Hoopers demo/workshop 
12:00 uur Doggydance 
12:30 uur Treiball 
13:00 uur Dogsurvival 
13:30 uur IPO Pakwerk
14:00 uur Labrador Kring minishow
14:30 uur Labrador Kring minishow
15:00 uur Hoopers demo/workshop 
15:30 uur Dogfrisbee demo/workshop 
16:00 uur Hondenparade in de middenring 
16:30 uur Agility / Para-agility demo/workshop
17:00 uur Agility / Para-agility demo/workshop
17:30 uur Chengeta Wildlife Ivoorspeurhond
18:00 uur IPO Pakwerk
18:30 uur Treiball 
19:00 uur Skate & Fun training met je hond Grietje Wagenaar/M Lehtonen
20:00 uur IPO Pakwerk
20:30 uur Dogfrisbee

Muziekpodium, zaterdag         

11.00 uur Flossie Malavialle & Chris Parkinson
12.00 uur Shamrock Street
13.00 uur Accordeonvereniging Ruurlo
15.00 uur Flossie Malavialle & Chris Parkinson
16.00 uur Shamrock Street
17.00 uur Flossie Malavialle & Chris Parkinson
19.00 uur Angels Rule
21.30 uur Shamrock Street         

Tolkamp Kooktheater in de culinaire tent, zaterdag      

10.00 uur Stomen met vergeten groente
11.00 uur Nieuw: ATAG vacumeren en ‘sous vide’
12.00 uur Het varken, maar dan anders
13.00 uur Insecten: de proteïne bommetjes
14.00 uur Master class: melkproeverij
15.00 uur Bakken met stoom: zoveel lekkerder
16.00 uur Het varken, maar dan anders
17.00 uur Nieuw: ATAG vacumeren en ‘sous vide’
18.00 uur Insecten: de proteïnen bommetjes
19.00 uur Stomen met vergeten groente
20.00 uur Bakken met stoom: zoveel lekkerder  

Bij de wagen van de S(heep) Factor Show, gele straat, zaterdag     

11.30 uur Dansgroep Schampeljoen 
12.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show 
13.00 uur Dansgroep Schampeljoen 
14.30 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dier en diensten
15.00 uur Dansgroep Schampeljoen 
16.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show 
17.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dier en diensten 

Museumplein  

Radio Dinxper FM live uitzending met o.a.:

12.00 uur Kippenvoetbal 
12-14 uur TWEE FM, 'huisorkest' Dinxper FM 
14.00 uur Kippenvoetbal 
15-17 uur Scandall
16.00 uur Kippenvoetbal 
18.00 uur Kippenvoetbal 
18.00 uur Petra Marwin
20.00 uur Kippenvoetbal   
20.00 uur Petra Marwin

Specials op zaterdag

Nederlands Kampioenschap Wolspinnen in de woltent, gele straat
Seramakeuring in kleindierplein, witte straat
Kalveropfokwedstrijden voor kinderen, ong 11-15 uur, blauwe straat
Graan vlegelen 14.30, 16.30 en 19.00 uur eind oranje straat
Follybos met leuke karakters en bouwwerken 11.00 - 20.00 uur
Doorlopend uitleg van Keep Them Rolling bij de loopgraaf aan het eind van de gele straat
Doorlopende shows en keuringen miniatuurpaarden in ring créme straat
Museum grijs gewolkt emaille, strijkijzermuseum en boerenmuseum open

Zondag 24 juni

Grote Ring, zondag  

10.00 uur Dartmoor Pony Stamboek
10.20 uur Arabisch Volbloed
11.00 uur Connemara
11.20 uur Nederlandse Shire Horse Society
11.40 uur Keep them Rolling
12.00 uur Fjordenpaarden stamboek
12.20 uur Cormick Club Zieuwent
12.40 uur Vereniging Het Groninger Paard
13.00 uur Tolkamp Agri. nieuwe hakselaar
13.20 uur Connemara
13.40 uur Nederlandse Shire Horse Society
14.00 uur Brandweer
14.40 uur De Bonte Shetlanderhoeve
15.00 uur Dartmoor Pony Stamboek
15.20 uur Welsh Pony
15.40 uur Keep them Rolling
16.00 uur New Forest van De Bonte Shetlanderhoeve
16.20 uur Grote paardenparade. rassendefilé
17.00 uur Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
17.20 uur Arabisch Volbloed
17.40 uur Nederlandse Shire Horse Society

Midden Ring, zondag  

10.00 uur Nederlandse Shire Horse Society
10.20 uur IPO Pakwerk
11.00 uur Lusitano Nederland
11.20 uur Chengeta Wildlife Ivoorspeurhond
11.40 uur Agility levende toestellen
12.00 uur De Bonte Shetlanderhoeve 
12.20 uur Lusitano Nederland
12.40 uur Roofvogelshow van Valkerij Rijssen
13.20 uur Kaspisch Paard
13.40 uur Reddingshonden
14.00 uur Parade met diverse schapenrassen
14.20 uur Doggy-Dance
14.40 uur Roofvogelshow van Valkerij Rijssen
15.20 uur Hulphond De Click
16.00 uur Rassenparade honden
16.20 uur Hoopers
16.40 uur De Bonte Shetlanderhoeve
17.00 uur Dogfrisbee
17.20 uur Represta

Hondenring, zondag  

10:00 uur Dogfrisbee demo/workshop 
10:30 uur Reddingshonden
11:00 uur Labrador Kring minishow
11:30 uur Labrador Kring minishow
12:00 uur Dogsurvival
13:00 uur Agility / Para-agility demo/workshop
13:30 uur Chengeta Wildlife Ivoorspeurhond
14:00 uur Treiball
14:30 uur IPO Pakwerk
15:00 uur Reddingshonden
15:30 uur Doggydance
16:00 uur hondenparade in de middenring 
16:30 uur Chengeta Wildlife Ivoorspeurhond
17:00 uur Skate & Fun training met je hond Grietje Wagenaar/M Lehtonen
17:30 uur Hoopers demo/workshop 

Muziekpodium, zondag 

11.00 uur Flossie Malavialle & Chris Parkinson
12.00 uur Shamrock Street 
13.00 uur Flossie Malavialle & Chris Parkinson
14.00 uur Shamrock Street 
15.00 uur Flossie Malavialle & Chris Parkinson
16.00 uur Twee Freemde Mannen 
17.00 uur Shamrock Street 

Tolkamp Kooktheater in de culinaire tent, zondag  

10.00 uur Stomen met vergeten groente
11.00 uur Master class: melkproeverij
12.00 uur Het varken, maar dan anders
13.00 uur Insecten: de proteïne bommetjes
14.00 uur Nieuw: ATAG vacumeren en ‘sous vide’
15.00 uur Bakken met stoom: zoveel lekkerder
16.00 uur Het varken, maar dan anders
17.00 uur Stomen met vergeten groente

Bij de wagen van de S(heep) Factor Show, gele straat, zondag  

11.00 uur Gezelligheidskoor KIEK AN 
12.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show 
13.00 uur Gezelligheidskoor KIEK AN 
14.30 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dier en diensten 
15.00 uur Gezelligheidskoor KIEK AN 
16.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show 
17.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dier en diensten 

Museumplein, einde witte straat, zondag

Radio Dinxper FM live uitzending met o.a.:
12.00 uur Kippenvoetbal 
14.00 uur Kippenvoetbal
14-16 uur Twee FM, 'huisorkest' Dinxper FM
16.00 uur Kippenvoetbal 
16-18 uur Michel van Dam, schlagerzanger

Specials op zondag

Caviakeuring, kleindierschuur witte straat
Graan vlegelen 11.00, 13.00 en 15.00 uur eind oranje straat
Follybos met leuke karakters en bouwwerken 11.00 - 17.00 uur
Doorlopend uitleg van Keep Them Rolling bij de loopgraaf aan het eind van de gele straat
Keuring miniatuurpaarden in ring, créme straat
Museum grijs gewolkt emaille, strijkijzermuseum en boerenmuseum open

Dagelijks speciaal voor kinderen

Groene straat:
Zie je de bijenkoningin?
Help mee bij de kookdemonstraties

Gele straat:
Hoeveel verschillende schapenrassen zijn er?
Creatieve workshops voor volwassenen en kinderen stand
Verschillende kinderactiviteiten, VSS
Vraag alles wat je wilt weten over legervoertuigen uit de Tweede Wereldoorlog
Loop mee door de loopgraven en ervaar het leven in de Tweede Wereldoorlog
Maak een ritje in de nostalgische rupsbaan
Hoor het interessante verhaal van de dierenarts

Oranje straat:
Prepareren van dieren, zie hoe ze dit doen
Maak een rit in de mooie draaimolen
Bekijk de oldtimer trekkers
Ontdek het minikraantje

Rode straat
Paardrijden voor kinderen, voor een goed doel
Bekijk de vele paardenrassen
Ontdek de Boomgerang Ball
Laat een tijdelijke tattoo zetten

Créme straat:
Zandstrand voor kleuters
Maak een praatje met de brandweer
Bekijk de biggetjes
Zelf sieraden maken of sjaals verven

Bruine straat:
Maak een ritje in de kop en schotel
Zandstrand voor kleuters
Bekijk de vrachtwagens en de scooters
Hoe maken ze van kruiden zalfjes?

Witte straat:
Beklim het strokasteel
Alles over het beheer van de natuur, bekijk de dieren
Doe samen met je hond mee aan diverse demo's
Workshop Doggy Dance Grietje Wagenaar
Hoe trim je een hond?
Aparte vogels in de kleindierschuur
Knuffelhoek met leuke cavia's
Kijk hoeveel pasgeboren kuikentjes er zijn

Blauwe straat:
Probeer zelf een koe te melken
Wat zit er allemaal in het eten van een koe

Paarse straat:
Bouw zelf of onder begeleiding een muur
Ben jij een echte timmerman?
Maak uit wie het snelste eendje heeft bij de eendjesrace
De skelters staan voor je klaar
Ontdek het spookhuis
Ontdek de leuke spelletjes van het Graafschap College
Maak zelf een leuk armbandje of doe mee aan het rad van avontuur bij Plan Nederland

Roze straat:
Zandstrand voor kleuters
Kijk hoog boven de fair uit in het reuzenrad

Wat is er verder op het terrein te doen

Groene straat:
Diverse proeverijen in de stands
Volg workshops in het Tolkamp Kooktheater
Voorlichting over het planten en verzorgen van rozenstruiken

Gele straat:
Bijzondere wol tentoonstelling
Creatieve workshops voor volwassenen en kinderen
Doorlopend demo's spinnen en vilten
Demo kantklossen
Hoe zet je je dier het beste op de foto
Spinnen met een wiel of een spintol, hoe gaat dat eigenlijk?
Voorlichting over wol, wolkeuring
De sokkenbreimachine, hoe werkt dat eigenlijk?
Machinaal kaarden, hoe gaat dat eigenlijk in z'n werk?
Vraag alles over de originele legervoertuigen en bijzondere displays uit WOII
Demo patchwork maken
Stel je vraag aan de dierenarts
De mooiste verhalen over grensgebied Nederland - Duitsland
Leer alles over bomen en het planten en onderhoud ervan

Oranje straat:
Dorsmachines aan het werk
Machines van vroeger en nu in werking
Demo houten beelden maken met motorzaag
Demo machinaal malen van mais en voorgebakken friet voor de dierhouderij
Stel al je vragen over landbouwmachines van vroeger
Alles over het prepareren van dieren, demo
Demonstratie hoefijzers maken en paarden beslaan
Bekijk de revisie van een Oldtimer-trekker

Rode straat:
Stel al je vragen over de paarden aan hun eigenaren
Hoor de verhalen van jagers

Créme straat:
Beleef een woningbrand bij de Brandweer
Proef en beoordeel de nieuwste gerechten van Aviko
Bekijk de biggetjes
Renovatie van auto's ouder dan 1940, krijg tips van eigenaren
Maak je eigen sieraden

Bruine straat:
Demonstraties meubel stralen

Witte straat:
Laat je hond een lekker snack proeven
Beklim het strokasteel
Doe samen met je hond mee aan diverse workshops
Bezoek het museum met alles van grijs gewolkt emaille
Neem een kijkje in het boeren-, strijkijzer- en wekkermuseum
Leer alles over het houden van kleindieren
Kijk of er al kuikens uit het ei zijn gekomen
Antieke klompenmachines aan het werk stand

Blauwe straat:
Wat zit er eigenlijk in die dierenbrokken?
Leer alles over het houden van watervogels
Bekijk de vele verschillen tussen de diverse koeienrassen
Demo balen persen van mais, midibaal voor mais en meer
Hoor de verhalen van een wiggelroedeloper

Paarse straat:
Geniet van het follybos, bekend van tv-programma's met o.a. Rob Kamphues en Harm Edens
Bekijk de ludieke enquete van de leerlingen van de H.A.N.
Doe mee met de kinderactiviteiten van het Graafschap College
Leer metselen van een ervaren metselaar

Roze straat:
Bekijk de Fair eens op een andere manier vanuit het Nostalgisch reuzenrad
Bekijk hoe de smid een mes maakt