Farm & Country Fair 23, 24 & 25 juni '17

Dit is het programma van 2016.
Het programma voor 2017 volgt begin juni:

Vrijdag 24 juni 2016, tijden onder voorbehoud

Middenring, vrijdag (2016)

10.30 uur Kinderwagenparade
11.00 uur Reddingshonden
11.30 uur Het Shire Paard, sneeuwwitje en de 7 dwergen
12.00 uur Freestyle demonstratie van The Black Riders
12.30 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
13.00 uur Papegaaien bijten geen kinderen
13.30 uur IPO Boxers
14.00 uur Parade met diverse schapenrassen
14.30 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
15.00 uur Het Shire Paard, paardrijden met Devin en Ben
15.30 uur Doggy Dance door Brenda en Sterre, bekend van Holland's Got Talent
16.00 uur Grote hondenrassenparade
16.30 uur Koe in de ring
17.00 uur Papegaaien bijten geen kinderen
17.30 uur Curly Horses Nederland
18.30 uur Para Agility en Hoopers met toestellen van mensen
19.00 uur Freestyle met paard, The Black Riders
19.30 uur Doggy Dance door Brenda en Sterre, bekend van Holland's Got Talent
20.00 uur Kinderwagenparade

Grote ring, vrijdag (2016)

11.00 uur De Bonte Shetlander Hoeve
12.00 uur Presentatie Connemara pony's
13.00 uur Het Shire Paard, Pas de Deux
13.30 uur Mennen met Dartmoor Ponies
14.30 uur Presentatie van Trouw-koetsen.nl
15.30 uur Fjordenshowteam Achterhoek
16.00 uur De Bonte Shetlanderhoeve
16.30 uur Grote paardenrassenparade
17.00 uur Mennen met Dartmoor Ponies
17.30 uur Het Shire Paard, Antionette van Ootmarsem
18.00 uur Presentatie Connemara pony's
18.30 uur Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
19.00 uur Presentatie van Trouw-koetsen.nl
20.00 uur Landbouwmechanisatie van oud naar nieuw

Ring hondendorp, vrijdag (2016)

10.30 uur Hulphond Servicedogs
11.00 uur Saarloos wolfshonden
11.30 uur Workshop Doggy Dance door Brenda, bekend van Holland's Got Talent
12.00 uur Flyball demo en workshop
12.30 uur Combi-sport demo en workshop
13.00 uur Workshop Doggy Dance door Brenda, bekend van Holland's Got Talent
13.30 uur Para Agility en Hoopers met toestellen van mensen
14.00 uur Labradorkring groep
14.30 uur Langstokhaar Oudduitse Herders Vereniging
15.00 uur Tricks en Trucs en Bend to Assent
15.30 uur Hoopers
16.30 uur IPO Boxers
17.00 uur Combisport demo en workshop
17.30 uur Agility demo en workshop
18.00 uur Saarloos wolfshonden
18.30 uur Flyball demo en workshop
19.00 uur Langstokhaar Oudduitse Herders Vereniging
19.30 uur Agility en para-agility demo en workshop
20.00 uur Reddingshonden

Tolkamp Kooktheater in de culinaire tent, groene straat, vrijdag (2016)

De kok vandaag is Leon Luimes
10.00 uur ATAG: Vacumeren & Sous vide koken
11.00 uur Stomen, de makkelijke manier van smakelijk koken
12.00 uur Kookworkshop: Insecten, de gezonde snack
13.00 uur Zelf boter maken door Lisette Bokma
14.00 uur ATAG: Vacumeren & Sous vide koken
15.00 uur Gerechten van geitenvlees en geitenkaas door De Brömmels
16.00 uur Stomen, de makkelijke manier van smakelijk koken
17.00 uur Hoe maak je Boerencocktails?
18.00 uur Kookworkshop: Insecten, de gezonde snack
19.00 uur Koken met kleinere gerechten, door Casa Delicias
20.00 uur Stomen, de makkelijke manier van smakelijk koken

Muziekpodium, vrijdag (2016)

12.30 uur Kick 'n Rush
16.00 uur Music Show Scotland Folkband
17.00 uur Kick 'n Rush 
18.00 uur Music Show Scotland Folkband
19.00 uur Kick 'n Rush 
20.00 uur Music Show Scotland Folkband
21.00 uur Kick 'n Rush 
21.30 uur Music Show Scotland Folkband

Bij de wagen van de S(heep) Factor Show, witte straat, vrijdag (2016)

12.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
13.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dierendiensten.nl
16.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
17.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dierendiensten.nl

Specials op vrijdag (2016)

Doorlopend uitleg van de Vereniging Historisch Militaria (Anerican Patrol) bij de loopgraaf aan het eind van de gele straat
Doorlopende shows miniatuurpaarden in ring rode straat
Doorlopende shows boomstammen slepen van Stal Mercado in de gele straat
Graan vlegelen 17.30 en 19.00 uur eind oranje straat
Workshops in de woltent details zie speciale pagina 'workshops'
Workshop hooiballen maken in de kleindierschuur, details zie pagina 'workshops'
Zo gemakkelijk is het opzetten van afrasteringsnetten, demo tijden zie pagina 'workshops'
De hele dag door workshops van leerlingen AOC, Vintage festival
Museum grijs gewolkt emaille, strijkijzermuseum en boerenmuseum open
Follybos met leuke karakters en bouwwerken

Wat is er verder op het terrein te doen? (2016)

Kijk voor de lange lijst met activiteiten onderaan deze pagina

Dagelijks speciaal voor kinderen (2016)

Kijk voor de lange lijst met speciale kinderactiviteiten onderaan deze pagina

Zaterdag 25 juni 2016

Middenring, zaterdag (2016)

10.30 uur Flyball met honden
11.00 uur Het Shire Paard, Sneeuwwitje en de 7 dwergen
11.30 uur Koe in de ring
12.00 uur Freestyle met paard, The Black Riders
12.30 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
13.00 uur Doggy Dance door Brenda en Sterre, bekend van Holland's Got Talent
13.30 uur IPO Boxers
14.00 uur Hulphond Servicedogs
14.30 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
15.00 uur Het Shire Paard, paardrijden met Devin en Ben
15.30 uur Parade met diverse schapenrassen
16.00 uur Grote hondenrassenparade
16.30 uur Obedience
17.10 uur Freestyle met paard, The Black Riders
17.30 uur Reddingshonden
18.00 uur De Bonte Shetlander Hoeve
18.30 uur Doggy Dance door Brenda en Sterre, bekend van Holland's Got Talent
19.00 uur Papegaaien bijten geen kinderen
19.30 uur Curly Horse Nederland
20.00 uur Kinderwagenparade

Grote ring, zaterdag (2016)

10.30 uur Veelzijdigheid van de Dartmoor Pony
11.00 uur Het Shire Paard, Engelse aanspanning
11.30 uur Fjordenshowteam Achterhoek
12.00 uur Highland Valley pipes and drums
12.30 uur Presentatie Connemara pony's
13.00 uur Het Shire Paard, Pas de Deux
13.30 uur De Bonte Shetlander Hoeve
14.00 uur Highland Valley pipes and drums
14.30 uur Veelzijdigheid van de Dartmoor Pony
15.00 uur Raspromotie Welsh Pony
15.30 uur Presentatie trouwkoetsen.nl
16.00 uur Vereniging Het Groninger Paard
16.30 uur Grote paardenrassenparade
17.00 uur Highland Valley pipes and drums
17.30 uur Olewo's Schwarzswälder Team Nederland
18.00 uur Het Shire paard, Engelse aanspanning
18.30 uur Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
19.00 uur KVTH Nederland
19.30 uur Presentatie trouwkoetsen.nl
20.00 uur Landbouwmechanisatie van oud naar nieuw

Ring hondendorp, zaterdag (2016)

10.30 uur IPO boxers
11.00 uur Agility en para-agility demo en workshop
11.30 uur Combisport demo en workshop
12.00 uur Flyball demo en workshop
12.30 uur Obedience
13.00 uur Langstokhaar Oudduitse Herders Vereniging
13.30 uur Labradorkring minishow
14.00 uur Workshop Doggy Dance door Brenda, bekend van Holland's Got Talent
14.30 uur Nederlandse rassen
15.00 uur Kuddehonden
15.30 uur Labradorkring groep
16.30 uur Agility en para-agility demo en workshop
17.00 uur Combisport demo en workshop
17.30 uur Tricks en Trucs en Bend to Assent
18.00 uur Hoopers
18.30 uur Obedience
19.00 uur Workshop Doggy Dance door Brenda, bekend van Holland's Got Talent
19.30 uur Langstokhaar Oudduitse Herders Vereniging
20.00 uur Flyball demo en workshop

Tolkamp Kooktheater in de culaire tent in de groene straat, zaterdag (2016)

De kok vandaag is Jurgen Korthout
10.00 uur ATAG: Vacumeren & Sous vide koken 
11.00 uur Stomen, de makkelijke manier van smakelijk koken
12.00 uur Kookworkshop: Insecten, de gezonde snack
13.00 uur Zelf boter maken door Lisette Bokma
14.00 uur ATAG: Vacumeren & Sous vide koken
15.00 uur Koken met kleinere gerechten, door Casa Delicias
16.00 uur Stomen, de makkelijke manier van smakelijk koken
17.00 uur Gerechten van geitenvlees en geitenkaas door De Brömmels
18.00 uur Kookworkshop: Insecten, de gezonde snack
19.00 uur Hoe maak je Boerencocktails?
20.00 uur ATAG: Vacumeren & Sous vide koken

Muziekpodium, zaterdag (2016)

10.30 uur Kick 'n Rush 
11.15 uur Music Show Scotland Folkband
13.00 uur Music Show Scotland Folkband
15.00 uur Kick 'n Rush
16.15 uur Music Show Scotland Folkband
19.30 uur Kick 'n Rush
20.30 uur Pub quiz, wat weet jij over onze boeren?
21.30 uur Kick 'n Rush 

Ook: doedelzakken en dansers van Highland Valley pipes and drums om 12.00, 14.00 en 17.00 uur in de grote ring

Bij de wagen van de S(heep) Factor Show, witte straat, zaterdag (2016)

11.00 uur VSS Demokeuring
12.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
13.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dierendiensten.nl
15.00 uur VSS Demokeuring
16.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
17.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dierendiensten.nl
18.00 uur Prijsuitreiking Seramakeuring

Specials op zaterdag (2016)

Doorlopend uitleg van de Vereniging Historisch Militaria (Anerican Patrol) bij de loopgraaf aan het eind van de gele straat
Nederlands Kampioenschap Wolspinnen in de woltent, bruine straat
Doorlopende shows boomstammen slepen van Stal Mercado in de gele straat
Graan vlegelen 14.30, 16.30 en 19.00 uur eind oranje straat
Keuring miniatuurpaarden in ring, rode straat
Seramakeuring in kleindierplein, witte straat
Kalveropfokwedstrijden voor kinderen, ong 11-15 uur, blauwe straat
Workshops in de woltent details zie speciale pagina 'workshops'
Workshop hooiballen maken in de kleindierschuur, details zie pagina 'workshops'
Zo gemakkelijk is het opzetten van afrasteringsnetten, demo tijden zie pagina 'workshops'
Museum grijs gewolkt emaille, strijkijzermuseum en boerenmuseum open
Follybos met leuke karakters en bouwwerken

Wat is er verder op het terrein te doen? (2016)

Kijk voor de lange lijst met activiteiten onderaan deze pagina

Dagelijks speciaal voor kinderen (2016)

Kijk voor de lange lijst met speciale kinderactiviteiten onderaan deze pagina

Zondag 26 juni 2016

Middenring, zondag (2016)

10.10 uur Het Shire Paard, sneeuwwitje en de 7 dwergen
10.40 uur Papegaaien bijten geen kinderen
11.10 uur Hulphond Servicedogs
11.40 uur Doggy Dance door Brenda en Sterre, bekend van Holland's Got Talent
12.00 uur Highland Valley pipes and drums
12.30 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
13.00 uur Freestyle met paard, The Black Riders
13.30 uur Doggy Dance door Brenda en Sterre, bekend van Holland's Got Talent 
14.00 uur Parade met diverse schapenrassen
14.30 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
15.00 uur Het Shire Paard, paardrijden met Devin en Ben
15.30 uur Het Groninger Paard
16.00 uur Grote hondenrassenparade
16.30 uur Reddingshonden
17.00 uur Tricks en Trucs
17.30 uur Curly Horse Nederland

Grote ring, zondag (2016)

10.30 uur Het Shire Paard, Engelse aanspanning 
11.00 uur Mennen met Dartmoor Ponies
11.30 uur Presentatie trouwkoetsen.nl
12.00 uur Fjordenshowteam Achterhoek
12.30 uur Presentatie Connemara pony's
13.00 uur Het Shire Paard, Pas de Deux
13.30 uur De Bonte Shetlander Hoeve
14.00 uur Highland Valley pipes and drums
14.30 uur Raspromotie Welsh Pony
15.00 uur Landbouwmechanisatie van oud naar nieuw
15.30 uur Presentatie van Trouw-koetsen.nl
16.00 uur Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
16.30 uur Grote paardenrassenparade
17.00 uur Highland Valley pipes and drums
17.30 uur KVTH Nederland

Ring hondendorp, zondag (2016)

10.00 uur Langstokhaar Oudduitse Herders Vereniging
10.30 uur Reddingshonden
11.00 uur Flyball demo en workshop 
11.30 uur Agility en para-agility demo en workshop
12.00 uur Loopeenden drijven
12.30 uur Nederlandse rassen
13.00 uur Kuddehonden
13.30 uur Hulphond Service Dogs
14.00 uur Combi-sport demo en workshop   
14.30 uur Loopeenden drijven
15.00 uur Tricks en Trucs en Bend to Assent
15.30 uur Hoopers
16.00 uur Flyball demo en workshop
16.30 uur Workshop Doggy Dance door Brenda, bekend van Holland's Got Talent
17.00 uur Labradorkring minishow
17.30 uur Langstokhaar Oudduitse Herders Vereniging

Tolkamp Kooktheater in de culinaire tent, groene straat, zondag (2016)

De koks voor vandaag zijn Leon Luimes en Jurgen Korthout
10.00 uur ATAG: Vacumeren & Sous vide koken 
11.00 uur Kookworkshop: Insecten, de gezonde snack
12.00 uur Stomen, de makkelijke manier van smakelijk koken
13.00 uur ATAG: Vacumeren & Sous vide koken
14.00 uur Kookworkshop: Insecten, de gezonde snack
15.00 uur Stomen, de makkelijke manier van smakelijk koken
16.00 uur ATAG: Vacumeren & Sous vide koken
17.00 uur Kookworkshop: Insecten, de gezonde snack

Muziekpodium, zondag (2016)

11.00 uur Kick 'n Rush 
12.45 uur Music Show Scotland Folkband
13.30 uur Kick 'n Rush
14.30 uur Music Show Scotland Folkband
15.00 uur Kick 'n Rush
16.00 uur Music Show Scotland Folkband
17.15 uur Kick 'n Rush

Ook: doedelzakken en dansers van Highland Valley pipes and drums om 12.00 middenring en om 14.00 en 17.00 uur grote ring

Bij de wagen van de S(heep) Factor Show, witte straat, zondag (2016)

11.00 uur VSS Demokeuring
12.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
13.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dierendiensten.nl
15.00 uur VSS Demokeuring
16.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
17.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dierendiensten.nl

Specials, zondag (2016)

Doorlopend uitleg van de Vereniging Historisch Militaria (American Patrol) bij de loopgraaf aan het eind van de gele straat
Keuring miniatuurpaarden in ring rode straat
Doorlopende shows boomstammen slepen van Stal Mercado in de gele straat
Graan vlegelen 11.00, 13.00 en 15.00 uur eind oranje straat
Keuring Dexter koeien, blauwe straat
Workshops in de woltent details zie speciale pagina 'workshops'
Caviakeuring, kleindierschuur witte straat
Workshop hooiballen maken in de kleindierschuur, details zie pagina 'workshops'
Zo gemakkelijk is het opzetten van afrasteringsnetten, demo tijden zie pagina 'workshops'
Museum grijs gewolkt emaille, strijkijzermuseum en boerenmuseum open
Follybos met leuke karakters en bouwwerken

Wat is er verder op het terrein te doen (2016)

Groene straat:
Stand 6: Voorlichting over het planten en verzorgen van rozenstruiken
Culinaire tent: Diverse proeverijen in de stands
Culinaire tent: Maak zelf boter en andere zuivelproducten van verse melk
Culinaire tent: Volg workshops in het Tolkamp Kooktheater

Gele straat:
Stand 17: Laat je hond een lekker snack proeven
Stand 30: Honden trimmen, zo doe je dat
Hondendorp: Doe samen met je hond mee aan diverse workshops
Hondendorp: Hoe trim je een hond?
Stand 46: Pijl en Boogschieten, probeer het zelf
Stand 57: Grappig fotomoment met feestelijk karakter
Stand 61: Ervaar zelf het leven in de loopgraven uit WOII en bezoek het bijbehorende kampement
Stand 62: Hilda Haselberg geeft demo's drybrush in de stand bij Keep Them Rolling
Stand 62: Vraag alles over de originele legervoertuigen en bijzondere displays uit WOII
Stand 68: Demo's hout verwerken met draaibank
Stand 71: Demo patchwork maken
Stand 76: Leer alles over werken met leer en andere natuurlijke materialen
Stand 77: Bomen uit het bos slepen met paarden, kijk hoe ze dit doen

Oranje straat:
Stand 96: Zie de appelpers voor vers appelsap aan het werk
Stand 133: Schilderkunst demonstraties door Ester Steintjes
Stand 107: Voetmassages ter ontspanning en ter behandeling van klachten
Stand 110: Presentaties leerlingen VMBO Groen Schaersvoorde Aalten
Stand 114: Ervaar zelf het rijden op de allernieuwste Fendt tractor
Stand 116: Machines van vroeger en nu in werking
Stand 117: Dorsmachines aan het werk
Stand 118: Demo houten beelden maken met motorzaag
Stand 119: Laat planken zagen van je eigen bomen, demo moderne zaagmachine
Stand 121: Demo graan malen op de boerderij met een verplaatsbare maalmachine
Stand 122: Demo machinaal malen van mais en voorgebakken friet voor de dierhouderij
Stand 123: Demo balen persen van mais, midibaal voor mais en meer
Stand 133: Demonstratie schilderen

Rode straat:
Stand 137: Leer alles over goede wijn
Stand 146: Renovatie van auto's ouder dan 1940, krijg tips van eigenaren

Créme straat:
Stand 152: Voorlichting over gezondheid van je dier
Paardendorp: Stel al je vragen over de paarden aan hun eigenaren

Bruine straat:
Stand 195: Ervaar zelf eens die nieuwe douchewc
Stand 196: Alles over het prepareren van dieren, demo
Stand 197: Workshop sieraden maken
Woltent: Bijzondere vilttentoonstelling, in de woltent
Woltent: Creatieve workshops voor volwassenen en kinderen
Woltent: Demonstraties middeleeuws mesplak, middeleeuwse gereedschappen voor het werken met wol
Woltent: Doorlopend demo's spinnen en vilten
Woltent: Hoe zet je je boerderijdier het beste op de foto
Woltent: Leer schapen tekenen
Woltent: Spinnen met een wiel of een spintol, hoe gaat dat eigenlijk?
Woltent: Voorlichting over wol, wolkeuring
Woltent: Workshop bladeren op textiel printen met de techniek ecoprint. Vooraf aanmelden zie pagina 'workshops'
Woltent: Zelf schapen leren schilderen
Stand 202: Leer hoe de herdersstokken worden gemaakt
Stand 203: De sokkenbreimachine, hoe werkt dat eigenlijk?
Stand 249: Machinaal kaarden, hoe gaat dat eigenlijk in z'n werk?
Stand 254: Proef en beoordeel de nieuwste gerechten van Aviko
Stand 255: Laat bij goed weer een mooie foto maken van je hond op het Fair-terrein
Stand 256: Demonstraties Raku stoken

Witte straat:
Stand 265: Bewonder de dieren en hoor de verhalen over wildbeheer
Stand 268: Altijd al eens een doedelzak willen spelen? Pak je kans!
Stand 271: Leer alles over het houden van watervogels
Stand 275: Bezoek het museum met alles van grijs gewolkt emaille
Stand 275: Neem een kijkje in het boeren-, strijkijzer- en wekkermuseum
Stand 278: De bekende dierenboekenschrijver Hans L. Schippers beantwoord al uw vragen over omgang met boerderijdieren en kleindieren
Stand 283: De mooiste verhalen over Aalten en Bredevoort
Stand 286: Antieke klompenmachines aan het werk stand        

Blauwe straat:
Stand 294: Demo aquarelleren van de bekende schilder Wiebe van der Zee
Stand 296: Demo massage voor handen en gezicht
Stand 299: Wat zit er eigenlijk in die dierenbrokken?

Paarse straat:
Stand 357: Geniet van het follybos, bekend van tv-programma's met o.a. Rob Kamphues en Harm Edens
Stand 358: Ruik het verse brood rechtstreeks uit de houtoven
Stand 368: Zeepketting maken en demo decoraties maken met zeep

Roze straat:
Stand 375: Demonstraties bloemwerk maken met de meest uiteenlopende bloemen
Stand 382: Zoek je geboorteboom en lees alles over je eigenschappen
Stand 383: Leer alles over bomen en het planten en onderhoud ervan
Stand 383: Stel al uw vragen aan de bomendokter

Dagelijks speciaal voor kinderen (2016)

Groene straat:
Culinaire tent: Maak zelf boter van verse melk
Culinaire tent: Zie je de bijenkoningin?

Gele straat:
Hondendorp: Doe samen met je hond mee aan diverse demo's
Hondendorp: Workshop Doggy Dance met Brenda en Sterre
Hondendorp: Hoe trim je een hond?
Stand 46: Pijl en Boogschieten, probeer het zelf
Stand 56: Schil en snijd zelf je aardappel en zet hem op een stokje
Stand 57: Grappig fotomoment met feestelijk karakter
Stand 61: Loop mee door de loopgraven en ervaar het leven in de Tweede Wereldoorlog
Stand 63: Vraag alles wat je wilt weten over legervoertuigen uit de Tweede Wereldoorlog
Stand 79: Maak een rit in de mooie draaimolen

Oranje straat:
Stand 110: Leer leuke weetjes over groen bij de leerlingen van VMBO Groen 
Stand 111: Bouw zelf onder begeleiding een muur 
Stand 113: Bungee Jumpen bij N-Joy Rides
Stand 123: Beleef de stro Jakoezie

Créme straat:
Stand 180: Zandstrand voor kleuters
Stand 152: Hoor het interessante verhaal van de dierenarts
Stand 175: Paardrijden voor kinderen, voor een goed doel
 
Bruine straat:
Rechts: Stel al je vragen over landbouwmachines van vroeger
Stand 197: Zelf sieraden maken of sjaals verven
Stand 196: Prepareren van dieren, zie hoe ze dit doen
Woltent: Leer schapen tekenen
Woltent: Zelf schapen leren schilderen
Woltent: Vul een schaap op met wol en leer hoeveel wol een schaap heeft
Woltent: Probeer zelf onder leiding te spinnen, niet op zaterdag overdag
Woltent: Creatieve workshops voor volwassenen en kinderen stand
Schapentent: Verschillende kinderactiviteiten, VSS

Witte straat: 
Stand 265: Alles over het beheer van de natuur, bekijk de dieren
Stand 268: Probeer eens een echte doedelzak te bespelen
Stand 281: Maak zelf iets leuks van wilgentenen
Kleindierschuur: Aparte vogels in de kleindierschuur
Kleindierdorp: Knuffelhoek met leuke cavia's
Kleindierdorp: Kijk hoeveel pasgeboren kuikentjes er zijn

Blauwe straat:
Stand 330: Probeer zelf een koe te melken
Stand 300: Beleef de avonturen van Tractor Ted en leef je uit op de Tractor Ted springkussen

Paarse straat:
Stand 351: Maak zelf een leuk armbandje of doe mee aan het rad van avontuur bij Plan Nederland
Stand 355: Bij de Beestenbus van Ouwehands Dierenpark hoor je alles over wilde dieren 
Stand 350: Probeer de speeltoestellen uit
Stand 359: Hoe ga je om met papegaaien
Stand 368: Maak een mooie zeepketting
Bij ingang follybos: Maak uit wie het snelste eendje heeft bij de eendjesrace
Bij ingang follybos: De skelters staan voor je klaar

Roze straat
Stand 379: Zandstrand voor kleuters

Farm & Country Fair 24, 25 & 26 juni '16

Programma 2015. Nieuw programma volgt begin juni 2016

Vrijdag 26 juni 2015

Grote ring, vrijdag 2015

11.00 uur Het Shire paard, de Gentle Giant Show
11.30 uur Stal Mercado, hooibalen opladen
12.30 uur Presentatie Connemara pony's
13.00 uur Spectaculaire Shireshow uit Duitsland
13.30 uur Ringsteken door Dartmoorponystamboek
14.00 uur Presentatie van Trouw-koetsen.nl
14.30 uur Het Shire paard, de Gentle Giant Show
15.00 uur Motorradstaffel Polizei Hamburg
16.00 uur Presentatie zelfrijdende, GPS en computergestuurde veldspuit
16.30 uur Grote paardenrassenparade
17.30 uur Het Shire paard, de Gentle Giant Show 
18.30 uur Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
19.00 uur Presentatie van Trouw-koetsen.nl
19.30 uur Motorradstaffel Polizei Hamburg
20.00 uur Presentatie zelfrijdende, GPS en computergestuurde veldspuit

Middenring, vrijdag 2015

11.00 uur Reddingshonden
11.30 uur Papegaaien bijten geen kinderen, presentatie papegaaien
12.00 uur Alpacashow
12.30 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
13.30 uur IPO Boxers
14.00 uur Freestyle met paard, The Black Riders
14.30 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
15.30 uur Doggy Dance door Brenda en Sterre, bekend van Holland's Got Talent
16.00 uur grote hondenrassenparade
16.30 uur Demonstratie Combi-sport
17.00 uur Parade met diverse schapenrassen
18.00 uur Papegaaien bijten geen kinderen, presentatie papegaaien
18.30 uur Hulphond Servicedogs
19.00 uur Freestyle met paard, The Black Riders
19.30 uur Doggy Dance door Brenda en Sterre, bekend van Holland's Got Talent
20.00 uur Obedience

Ring hondendorp, vrijdag 2015

10.30 uur Hulphond Servicedogs
11.00 uur Combi-sport demo en workshop
11.30 uur Workshop Doggy Dance door Brenda, bekend van Holland's Got Talent
12.00 uur Flyball demo en workshop
12.30 uur Tricks en Trucs
13.00 uur Combi-sport demo en workshop
13.30 uur Workshop Doggy Dance door Brenda, bekend van Holland's Got Talent
14.00 uur Agility en para-agility demo en workshop
14.30 uur Obedience
15.00 uur Labradorkring Jacht demo en workshop
15.30 uur Tricks en Trucs
16.30 uur IPO Boxers
17.00 uur Labradorkring minishow
17.30 uur Combisport demo en workshop
18.00 uur Obedience
18.30 uur Flyball demo en workshop
19.00 uur Reddingshonden
19.30 uur Agility en para-agility demo en workshop
20.00 uur Labradorkring Gedrag en Gehoorzaamheid

Muziekpodium, vrijdag 2015

12.30 uur Celtic Roots
15.00 uur Margo & Carlijn
16.00 uur Fricklesome
17.00 uur Celtic Roots
18.00 uur Fricklesome
19.00 uur Celtic Roots
20.00 uur Fricklesome
21.30 uur Margo & Carlijn

Tolkamp Kooktheater in de delicatessentent, vrijdag 2015

11.00 uur ATAG Kookdemo door Carlo Kooltjes
12.00 uur Tolkamp Keukens workshop
13.00 uur ATAG Kookdemo door Carlo Kooltjes
14.00 uur De Brömmels, gerechten van geitenvlees en geitenkaas
15.00 uur Lekker Achterhoek door Leon Luimes
16.00 uur ATAG Kookdemo door Carlo Kooltjes 
17.00 uur De Brömmels, gerechten van geitenvlees en geitenkaas
18.00 uur Lekker Achterhoek door Leon Luimes
19.00 uur Casa Delicias door Rutger Schepers
20.00 uur Lekker Achterhoek door Leon Luimes

Bij de wagen van de S(heep) Factor Show, rode straat, vrijdag 2015

11.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
13.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dierendiensten.nl
16.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
17.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dierendiensten.nl

Specials op vrijdag 2015

Doorlopende shows miniatuurpaarden in ring roze straat
Rij zelf op een grote moderne tractor en probeer oefeningen te doen, Plattelands Jongeren Gelderland, gele straat
Ga om 17.30 uur en 18.00 uur mee met de huifwagen en kijk naar het melken van koeien, blauwe straat

Zaterdag 27 juni 2015

Grote ring, zaterdag 2015

10.30 uur Het Shire paard, de Gentle Giant Show
11.00 uur Ringsteken door Dartmoorponystamboek
11.30 uur Stal Mercado, hooibalen opladen
12.30 uur Presentatie zelfrijdende, GPS en computergestuurde veldspuit
13.00 uur Spectaculaire Shireshow uit Duitsland
13.30 uur Motorradstaffel Polizei Hamburg
14.00 uur Presentatie van Trouw-koetsen.nl
14.30 uur Haflinger Showteam Gelderland
15.00 uur Ringsteken door Dartmoorponystamboek
15.30 uur Presentatie Connemara pony's
16.00 uur Het Shire paard, de Gentle Giant Show
16.30 uur Grote paardenrassenparade
17.00 uur Raspromotie Welsh Pony
17.30 uur Haflinger Showteam Gelderland
18.00 uur Het Shire paard, de Gentle Giant Show
18.30 uur Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
19.00 uur Presentatie van Trouw-koetsen.nl
19.30 uur Motorradstaffel Polizei Hamburg
20.00 uur Presentatie zelfrijdende, GPS en computergestuurde veldspuit

Middenring, zaterdag 2015

10.30 uur Flyball met honden
11.00 uur Papegaaien bijten geen kinderen, presentatie papegaaien
11.30 uur demonstratie vrijheidsdressuur Fell Pony
12.00 uur parade met diverse schapenrassen
12.30 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
13.15 uur Doggy Dance door Brenda en Sterre, bekend van Holland's Got Talent
13.30 uur IPO Boxers
14.00 uur Hulphond Servicedogs
14.30 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
15.30 uur Freestyle met paard, The Black Riders
16.00 uur grote hondenrassenparade
16.30 uur kinderwagenoptocht
17.30 uur Reddingshonden
18.00 uur Alpacashow
18.30 uur Doggy Dance door Brenda en Sterre, bekend van Holland's Got Talent
19.00 uur demonstratie vrijheidsdressuur Fell Pony
19.30 uur Freestyle met paard, The Black Riders
18.00 uur Papegaaien bijten geen kinderen, presentatie papegaaien

Ring hondendorp, zaterdag 2015

10.30 uur Agility en para-agility demo en workshop
11.00 uur IPO boxers
11.30 uur Combisport demo en workshop
12.00 uur Flyball demo en workshop
12.30 uur Labradorkring minishow
13.00 uur Treiball demonstratie en workshop
13.30 uur Tricks en Trucs
14.00 uur Workshop Doggy Dance door Brenda, bekend van Holland's Got Talent
14.30 uur Labradorkring Gedrag en Gehoorzaamheid
15.00 uur Treiball demonstratie en workshop
15.30 uur Agility en para-agility demo en workshop
16.30 uur Labradorkring Jacht
17.00 uur Combisport demo en workshop
17.30 uur Tricks en Trucs
18.00 uur Hulphond Servicedogs
18.30 uur Agility en para-agility demo en workshop
19.00 uur Workshop Doggy Dance door Brenda, bekend van Holland's Got Talent
19.30 uur IPO boxers
20.00 uur Flyball demo en workshop

Muziekpodium, zaterdag 2015

12.00 uur Margo & Carlijn
13.00 uur Fricklesome
14.00 uur Celtic Roots
15.00 uur boekpresentatie Boer Jos van Boer Zoekt Vrouw
16.00 uur Fricklesome
17.00 uur Celtic Roots
19.30 uur Margo & Carlijn
20.30 uur Fricklesome
21.30 uur Celtic Roots

Tolkamp Kooktheater in de delicatessentent, zaterdag 2015

10.00 uur ATAG Kookdemo door Jan Dirk Bolsink
11.00 uur Tolkamp Keukens workshop
12.00 uur ATAG Kookdemo door Jan Dirk Bolsink 
13.00 uur Lekker Achterhoek door Jurgen Korthout
14.00 uur Tolkamp Keukens workshop
15.00 uur ATAG Kookdemo door Jan Dirk Bolsink
16.00 uur Lekker Achterhoek door Jurgen Korthout
17.00 uur Tolkamp Keukens workshop
18.00 uur Lekker Achterhoek door Jurgen Korthout
19.00 uur Casa Delicias door Rutger Schepers
20.00 uur Lekker Achterhoek door Jurgen Korthout

Bij de wagen van de S(heep) Factor Show, rode straat, zaterdag 2015

11.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
12.30 uur Optreden Klepperklumpkes
13.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dierendiensten.nl
14.00 uur Optreden Klepperklumpkes
16.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
17.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dierendiensten.nl

Specials op zaterdag 2015

Nederlands Kampioenschap Wolspinnen in de woltent, rode straat
Keuring miniatuurpaarden in ring, paarse straat
Seramakeuring in kleindierplein, witte straat
Kalveropfokwedstrijden voor kinderen, ong 11-15 uur, blauwe straat
Ga om 17.30 uur en 18.00 uur mee met de huifwagen en kijk naar het melken van koeien, blauwe straat

Zondag 28 juni 2015

Grote ring, zondag 2015

10.30 uur Haflinger Showteam Gelderland
11.00 uur Spectaculaire Shireshow uit Duitsland
11.30 uur Motorradstaffel Polizei Hamburg
12.00 uur Presentatie zelfrijdende, GPS en computergestuurde veldspuit
12.30 uur Presentatie Connemara pony's
13.00 uur Ringsteken door Dartmoorponystamboek
13.30 uur Motorradstaffel Polizei Hamburg
14.00 uur Presentatie van Trouw-koetsen.nl
14.30 uur Haflinger Showteam Gelderland
15.00 uur Ringsteken door Dartmoorponystamboek
15.30 uur Presentatie zelfrijdende, GPS en computergestuurde veldspuit
16.00 uur Presentatie van Trouw-koetsen.nl
16.30 uur Grote paardenrassenparade
17.00 uur Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
17.30 uur Het Shire paard, de Gentle Giant Show 

Middenring, zondag 2015

10.00 uur Papegaaien bijten geen kinderen, presentatie papegaaien
10.30 uur demonstratie vrijheidsdressuur Fell Pony
11.00 uur Hulphond Servicedogs
11.30 uur Doggy Dance door Brenda en Sterre, bekend van Holland's Got Talent
12.00 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
12.30 uur Alpacashow
13.00 uur Freestyle met paard, The Black Riders
13.30 uur Doggy Dance door Brenda en Sterre, bekend van Holland's Got Talent
13.40 uur Het Shire paard, de Gentle Giant Show 
14.00 uur parade met diverse schapenrassen
14.30 uur IPO Boxers
15.00 uur Kinderwagenoptocht
15.30 uur Raspromotie Welsh Pony
16.00 uur grote hondenrassenparade
16.30 uur Reddingshonden
17.00 uur Freestyle met paard, The Black Riders
17.30 uur Tricks en Trucs

Ring hondendorp, zondag 2015

10.30 uur Reddingshonden
11.00 uur Flyball demo en workshop 
11.30 uur Labradorkring Pups      
12.00 uur Treiball demo en workshop
12.30 uur Combi-sport demo en workshop
13.00 uur Labradorkring minishow
13.30 uur Hulphond Service Dogs
14.00 uur Combi-sport demo en workshop   
14.30 uur Treiball demo en workshop
15.00 uur Tricks en Trucs
15.30 uur Workshop Doggy Dance door Brenda, bekend van Holland's Got Talent
16.30 uur Agility en para-agility demo en workshop
17.00 uur Flyball demo en workshop
17.30 uur Labradorkring Jacht en Gedrag & Gehoorzaamheid

Muziekpodium, zondag 2015

11.00 uur Margo & Carlijn
11.30 uur Celtic Roots
12.30 uur Fricklesome
13.30 uur Celtic Roots
14.30 uur Margo & Carlijn
15.00 uur Fricklesome
16.00 uur Celtic Roots
17.00 uur Fricklesome

Tolkamp Kooktheater in de delicatessentent, zondag 2015

10.00 uur Lekker Achterhoek door Leon Luimes
11.00 uur ATAG Kookdemo door Carlo Kooltjes
12.00 uur Grillmaster workshop door David Pauka
13.00 uur Lekker Achterhoek door Leon Luimes
14.00 uur ATAG Kookdemo door Carlo Kooltjes
15.00 uur Grillmaster workshop door David Pauka
16.00 uur Lekker Achterhoek door Leon Luimes 
17.00 uur ATAG Kookdemo door Carlo Kooltjes

Bij de wagen van de S(heep) Factor Show, rode straat, zondag 2015

11.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
12.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dierendiensten.nl
15.00 uur Schapen scheren met uitleg van Jorick van Dierendiensten.nl
16.00 uur Bijzondere S(heep) Factor Show

Specials, zondag 2015

Keuring miniatuurpaarden in ring roze straat
Liefhebberkeuring voor konijnen en cavia's, kleindierplein witte straat
Keuring voor rascavia's, kleindierenplein witte straat

Wat is er verder op het terrein te doen

stand 284: Creatieve workshops voor volwassenen en kinderen 
Hondendorp: Doe samen met je hond mee aan diverse workshops
stand 128: kijk hoe heksensoep en tovenaarszalf worden gemaakt
stand 130: Ruik het verse brood rechtstreeks uit de houtoven
stand 89: Wijnproeverij
stand 127: Kok Theo demonstreert het oerkoken
stand 75: Workshop siersmeden
stand 223: Bekijk hoe houten vogels tot leven komen
stand 127: De smid laat zien dat smeden een echt ambacht is
stand 137: Zie tekenkunstenaar Hein Aldenhoven aan het werk 
stand 120: Antieke klompenmachines aan het werk 
stand 164: Demo's werken met kaardemolen
stand 204: Voorlichting over wol, wolkeuring
stand 4: Voorlichting over het planten en verzorgen van rozenstruiken
stand 362: Zeepketting maken en demo decoraties maken met zeep
stand 67: Machines van vroeger en nu in werking
stand 56: Probeer te werken met een minikraan
stand 62: Laat planken zagen van je eigen bomen, demo moderne zaagmachine 
stand 93: Leer alles over bomen en het planten en onderhoud ervan 
stand 224: Demonstraties Raku stoken
stand 165: Bijzondere vilttentoonstelling, in de woltent
stand 211: Leer hoe de herdersstokken worden gemaakt
stand 166: Workshop XXL haken
Kleindierplein: Neem een kijkje in het boeren, strijkijzer- en wekkermuseum
stand 127: Green woodwork demonstraties, werken met vers hout
stand 64/66: Dorsmachines aan het werk
Delicatessenplein: Diverse proeverijen in de stands
stand 360: Proef echte Chinese thee
stand 321: Voorlichting over gezondheid van je dier
stand 322: Wat zit er eigenlijk in die dierenbrokken?
stand 244: Doe mee aan de workshop sieraden maken en sjaals verven
stand 231: Bij de VVV vertellen ze de mooiste verhalen over Aalten en Bredevoort
stand 256: Alles over het prepareren van dieren, demo
stand 310: Bewonder de dieren en hoor de verhalen over wildbeheer
stand 151: Maak mooie bloemwerken van natuurlijke materialen
stand 138: Demo patchwork maken
stand 131: Breimachine uit de jaren '50
stand 398: Doorlopend workshops omgaan met papegaaien
stand 93: Stel al uw vragen aan de bomendokter
stand 229: Tingieten demonstratie
stand 222: Demo kleiblaastechniek
stand 219: Demo massage voor handen en gezicht
stand 33: Probeer zelf de lijnolieproducten uit
stand 212: Laat bij goed weer een mooie foto maken van je hond op het Fair-terrein

Dagelijks speciaal voor kinderen

stand 308: Beleef de avonturen van Tractor Ted en leef je uit op de Tractor Ted Springkussen
stand 68: Bouw zelf onder begeleiding een muur 
stand 261: Bij de Beestenbus van Ouwehands Dierenpark hoor je alles over wilde dieren 
stand 209: Maak een rit in de mooie draaimolen
stand 74: Maak zelf mooie producten van leer
stand 352: BMX-baan
Hondendorp: Doe samen met je hond mee aan diverse workshops
stand 240: Maak zelf iets leuks van wilgentenen
stand 181: Maak zelf mooie onderzetters
stand 318: Beleef de avonturen van Alice & Kate
stand 231: Workshop weven
stand 352: Maak heerlijke gerechten van producten rechtstreeks van de boerderij
stand 60: Bekijk voertuigen uit de 2e Wereld Oorlog en stel al je vragen over de oorlog
cateringplein: Zandstrand voor kleuters
naast Paardendorp: Rij op een paard voor het goede doel Manege Gravenruiters in Almelo
in de schapentent zijn diverse workshops en doe-dingen
stand 185: Verschillende kinderactiviteiten, VSS
stand 227: Bij het IVN kun je erg leuke natuurproefjes doen
stand 248: DOT heeft leuke workshops, ook voor kinderen
Kleindierdorp: Knuffel de konijntjes
Kleindierdorp: Kijk hoeveel pasgeboren kuikentjes er zijn
stand 328: Probeer zelf een koe te melken
stand 321: Hoor het interessante verhaal van de dierenarts
stand 244: Zelf sieraden maken of sjaals verven
stand 256: Prepareren van dieren, zie hoe ze dit doen 
stand 310: Alles over het beheer van de natuur, bekijk de dieren
stand 362: Maak een mooie zeepketting
stand 398: Hoe ga je om met papegaaien
bij ingang follybos: Maak uit wie het snelste eendje heeft bij de eendjesrace
bij ingang follybos: De skelters staan voor je klaar

 

Farm & Country Fair 2015: 26, 27 en 28 juni

Op dit moment is het programma van 2015 nog niet bekend. Om u toch een overzicht te geven van onze shows, laten wij hieronder het programma van 2014 staan.

Programma vrijdag 21 juni 2013:

Grote ring, vrijdag 
12.00 uur Mountain Horse 
12.30 uur Antieke koetsen met Friese paarden
13.00 uur Het Shire paard, de Gentle Giant Show
13.30 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
14.00 uur Presentatie Shetlander Pony's
14.30 uur Grote Reptielen Show
15.00 uur Once Upon a Time, show van Fell en Dartmoor pony stamboek
15.30 uur Mountain Horses
16.00 uur Gelderse Paarden presentatie stamboek:
16.00 uur Borus, een nakomeling van Vitens onder het zadel van Eline Smees
16.10 uur Angelo (Sirius x Ahoy) onder het zadel van Corine
16.20 uur Rubus B onder het zadel van Daniëlle te Bokkel
16.30 uur Paardenparade, rassendelilé
17.00 uur Het Shire paard, de Gentle Giant Show
17.30 uur Welsh pony 6-span
18.00 uur Once Upon a Time, show van Fell en Dartmoor pony stamboek
18.30 uur Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
19.00 uur Schapenrace
19.30 uur Demonstratie moderne maalmachine voor graan en mais
20.00 uur Antieke koetsen met Friese paarden

beschrijving shows

Middenring, vrijdag
11.00 uur Presentatie Doggydance 
11.30 uur Schapen drijven met Border Collies 
12.00 uur Papegaaien bijten geen kinderen, presentatie papegaaien
12.30 uur Mini paardenparade van het Fell en Dartmoor pony stamboek
13.00 uur Grote Reptielen Show
14.00 uur Demonstratie Hulphond
14.30 uur Freestyle demonstratie, The Black Riders 
15.00 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
16.00 uur Kinderwagens door de tijd heen
16.30 uur Demo Hollandse Herders
17.00 uur Papegaaien bijten geen kinderen, presentatie papegaaien
17.30 uur Schapen drijven met Border Collies 
19.30 uur Freestyle demonstratie, The Black Riders
20.00 uur Graan dorsen met vlegels

beschrijving shows 

Ring hondendorp, vrijdag
10.30 uur Demo en workshop Combisport
11.00 uur Demo Agility en para-Agility
11.30 uur Demo Hulphond
12.00 uur Workshop Flyball
12.30 uur Demo Doggydance
13.00 uur Workshop Agility en Combisport 
13.30 uur Demo Hollandse Herders
14.00 uur Workshop Steppen met je hond
14.30 uur  Demo IPO 
15.00 uur Doggydance
15.30 uur Demo en workshop Combisport
16.00 uur Rassenparade van allerlei hondenrassen
16.30 uur Demo Agility en Para-Agility
17.00 uur Workshop Agility en Combisport
17.30 uur Workshop Flyball
18.00 uur Demo Hulphond
18.30 uur Demo en workshop Combisport
19.00 uur Workshop Steppen met je hond
20.00 uur Demo IPO
20.30 uur Workshop Flyball

Ring paardendorp, vrijdag 
Doorlopend paardrijden voor een goed doel en diverse presentaties 

beschrijving shows

Muziekpodium, vrijdag
12.00 uur Shanakua
13.00 uur Kathy Kelly
14.30 uur Shanakua
16.00 uur Kathy Kelly
17.00 uur The Epstein
19.00 uur Margo en Carlijn
20.00 uur The Epstein
21.30 uur Shanakua

Tolkamp Kooktheater in de culinaire tent, vrijdag
11.00 uur Koken met producten van de Zeldzame Huisdierrassen
12.00 uur Tapas maken door Casa Delicias
13.00 uur Gerechtjes van geitenkaas door De Brömmels 
14.00 uur Koken met verstand
15.00 uur Hoe maak je de mooiste taarten 
16.00 uur Maak een echte HighTea door Hanneke v.d. Werf (Keijgoed)
17.00 uur Gerechtjes van geitenkaas door De Brömmels 
18.00 uur Koken met Verstand
19.00 uur Workshop Koken met kinderen door De Kookmuts 

beschrijving shows

Vintage Festival Tent, vrijdag
11.00 uur Reinhard ten Brink, muziek van toen
13.00 uur Modeshow Gala- en Avondkleding
14.30 uur Workshop tango dansen
15.00 uur Reinhard ten Brink, muziek van toen
17.00 uur Flowerpower en Rockabilly modeshow
19.00 uur Reinhard ten Brink, muziek van toen

Specials, vrijdag
12.30 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
16.30 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
De hele dag door presentaties miniatuurpaarden in ring paarse straat
De hele dag door bijzondere uitleg door de dierenartsen, stand nr. 300 blauwe straat
18.00 uur Op stap met de dierenarts, uitleg koeien melken bij de boerderij stand 300
beschrijving shows

Programma zaterdag 22 juni 2013:

Grote ring, zaterdag 
12.00 uur Mountain Horses
12.30 uur Antieke koetsen met Friese Paarden
13.00 uur Het Shire paard, de Gentle Giant Show
13.30 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
14.00 uur Welsh Pony 6-span
14.30 uur Grote Reptielen Show
15.00 uur Once Upon a Time, show van Fell en Dartmoor pony stamboek
15.30 uur Antieke koetsen met Friese Paarden
16.00 uur Gelders Paarden stamboek:
16.00 uur Veulen van Sharon wv
16.10 uur Enkelspan met jachtwagen, Dhr. Berno Bekebrede
16.20 uur Demo vaardigheid, Dhr Wielheesen
16.30 uur Paardenparade, rassendefilé
17.00 uur Mountain Horse
17.30 uur Het Shire paard, de Gentle Giant Show
18.00 uur Once Upon a Time, show van Fell en Dartmoor pony stamboek
18.30 uur Optocht antieke auto's ouder dan van 1940 
19.00 uur Presentatie Shetlander Pony's
19.15 uur Schapenrace
19.30 uur presentatie moderne maalmachine voor graan en mais
20.00 uur Welsh Pony 6-span

beschrijving shows

Middenring, zaterdag 
10.30 uur Doggydance
11.00 uur Freestyle demonstratie, The Black Riders
11.30 uur Schapen drijven met Border Collies
12.00 uur Presentatie IPO Boxers
12.30 uur Papegaaien bijten geen kinderen, presentatie papegaaien
13.00 uur Grote Reptielen Show
13.30 uur Minipaarden parade
14.00 uur Presentatie Hulphond
14.30 uur Sneeuwwitje en de zeven (?) dwergen
15.00 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
16.00 uur Optocht Kinderwagens door de tijd
16.30 uur Graan dorsen met vlegels
17.00 uur Presentatie Hollandse Herders
17.30 uur Schapen drijven met Border Collies
18.30 uur Demonstratie Freestyle, The Black Riders
19.30 uur Graandorsen met vlegels

beschrijving shows

Ring hondendorp, zaterdag 
10.30 uur Demo Greyhounds
11.00 uur Demo Hulphond
11.30 uur Demo en workshop Combi-sport
12.00 uur Demo Agility en Para-agility
12.30 uur Demo Greyhounds
13.00 uur Demo Doggydance
13.30 uur Workshop Steppen met je hond
14.00 uur Presentatie IPO 
14.30 uur Workshop Flyball
15.00 uur Demo Hollandse Herders
15.30 uur Demo Agility en Para-agility
16.00 uur Rassenparade met allerlei hondenrassen
16.30 uur Workshop Agility en Combi-sport
17.00 uur Demo en workshop Combi-sport
17.30 uur Demo Greyhounds
18.00 uur Demo Agility en Para-agility
18.30 uur Workshop Steppen met je hond
19.00 uur Demo IPO
19.30 uur Demo Hollandse Herders
20.00 uur Workshop Flyball

beschrijving shows

Ring paardendorp, zaterdag  
Doorlopend paardrijden voor een goed doel en diverse presentaties 

Muziekpodium, zaterdag 
10.30 uur Shanakua
11.15 uur The Epstein
12.00 uur Gertjan, Tim & Johnny
12.45 uur Margo en Carlijn
13.30 uur Shanakua
14.15 uur The Epstein
15.00 uur Gertjan, Tim & Johnny
15.45 uur Margo en Carlijn
16.30 uur Shanakua
17.15 uur The Epstein
19.00 uur Gertjan, Tim & Johnny
20.00 uur Shanakua
21.30 uur The Epstein

Tolkamp Kooktheater in de culinaire tent, zaterdag 
11.00 uur Hoe maak je de mooiste taarten
12.00 uur Miele Kookshow. Alles over stomen, koken en bakken
13.00 uur Miele Kookshow. Alles over stomen, koken en bakken
14.00 uur Maak een echte High Tea door Hanneke v.d. Werf (Keijgoed)
15.00 uur Miele Kookshow. Alles over stomen, koken en bakken
16.00 uur Miele Kookshow. Alles over stomen, koken en bakken
17.00 uur Kinderworkshops door De Kookmuts
18.00 uur Tapas maken door Casa Delicias
19.00 uur Gerechtjes van geitenkaas door De Brömmels

beschrijving shows

Vintage Festival Tent, zaterdag 
10.00 uur Reinhard ten Brink, muziek van toen
12.00 uur Bertien van Oppen
12.30 uur Workshop tango dansen
13.00 uur Modeshow Gala- en Avondkleding
14.00 uur Flowerpower en Rockabilly modeshow
15.00 uur Reinhard ten Brink, muziek van toen
16.00 uur Bertien van Oppen
17.00 uur Flowerpower en Rockabilly modeshow
17.30 uur Workshop tango dansen
19.00 uur Reinhard ten Brink, muziek van toen

Specials, zaterdag 
11.00 uur Bomen: alles over ziekten en plagen, workshop snoeien stand 353 Klanderman
12.30 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
14.00 uur Bomen: alles over ziekten en plagen, workshop snoeien stand 353 Klanderman
13.30 uur Dansgroep De Klepperklumpkes
14.00 uur Dans Groep Leitmar
15.00 uur Dansgroep De Klepperklumpkes
15.30 uur Dans Groep Leitmar
16.30 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
18.00 uur Op stap met de dierenarts, uitleg koeien melken bij de boerderij stand 300
19.00 uur Bomen: alles over ziekten en plagen, workshop snoeien stand 353  Klanderman 
 
Keuring Keuring Keuring miniatuurpaarden in ring paarse straat
Keuring kleine knagers in kleindierplein witte straat
Kalveropfokwedstrijden voor kinderen, ong 11-15 uur, blauwe straat
Keuring Hampshire Down schapen in de bruine straat
De hele dag door bijzondere uitleg door de dierenartsen, stand nr. 300 blauwe straat

beschrijving shows

Programma zondag 23 juni 2013:

Grote ring, zondag 
11.00 uur Antieke koetsen met Friese Paarden
11.30 uur Welsh pony 6-span 
12.00 uur Presentatie Shetlander Pony's
12.30 uur Het Shire paard, de Gentle Giant Show
13.00 uur Once Upon a Time, show van Fell en Dartmoor pony stamboek
13.30 uur Roofvogel Show door Valkerij Rijssen
14.00 uur Mountain Horses
14.30 uur Grote Reptielen Show 
15.00 uur Antieke koetsen met Friese Paarden
15.15 uur Welsh Pony 6-span
15.30 uur Optocht van antieke auto's van1940 en ouder
16.00 uur Gelders Paarden stamboek:
16.00 uur Tweespan Gelderse Paarden met dhr Berno Bekebrede
16.10 uur Borus, een nakomeling van Vitens onder het zadel van Eline Smees
16.20 uur Vitens, onder het zadel van Corine Wielheesen
16.30 uur Paarden Parade, rassendefilé
16.45 uur presentatie moderne maalmachine voor graan en mais 
17.00 uur Once Upon a Time, show van Fell en Dartmoor pony stamboek
17.30 uur Het Shire paard, de Gentle Giant Show

beschrijving shows

Middenring, zondag 
11.00 uur Mini paardenparade van het Fell en Dartmoor pony stamboek
11.30 uur Presentatie IPO
12.00 uur Freestyle demonstratie, The Black Riders
12.30 uur Demonstratie Hulphond
13.00 uur Grote Reptielen Show
14.00 uur Sneeuwwitje en de zeven (?) dwergen 
14.30 uur Freestyle demonstratie, The Black Riders
15.00 uur Roofvogel show, Valkerij Rijssen
15.45 uur Optocht Kinderwagens door de tijd
16.00 uur Papegaaien bijten geen kinderen, presentatie papegaaien
16.30 uur Presentatie Hollandse Herders
17.00 uur Graandorsen met vlegels
17.30 uur Demo Doggydance

beschrijving shows

Ring hondendorp, zondag 
10.30 uur Demo en workshop Combi-sport
11.00 uur Demo Agility en Para-Agility
11.30 uur Workshop Agility en Combi-sport
12.00 uur Demo Doggydance
12.30 uur Demo Obedience
13.00 uur Workshop Steppen met je hond
13.30 uur Demo Agility en Para-Agility
14.00 uur Demo Hollandse Herders
14.30 uur Workshop Flyball
15.00 uur Demo en workshop Combi-sport
15.30 uur Presentatie Hulphond
16.00 uur Rassenparade met allerlei hondenrassen
16.30 uur Presentatie IPO 
17.00 uur Obedience
17.30 uur Workshop Steppen met je hond

beschrijving shows

Ring paardendorp zondag
Doorlopend paardrijden voor een goed doel en diverse presentaties 

Muziekpodium, zondag 
10.00 uur The Epstein
11.00 uur Shanakua
12.00 uur Gertjan, Tim & Johnny
13.00 uur The Epstein
14.00 uur Shanakua
15.00 uur Gertjan, Tim & Johnny
16.00 uur The Epstein
17.00 uur Shanakua

Tolkamp Kooktheater in de culinaire tent, zondag
11.00 uur Koken met Verstand
12.00 uur Koken met producten van de Zeldzame Huisdierrassen 
13.00 uur Kinderworkshops door De Kookmuts
14.00 uur Hoe maak je de mooiste taarten  
16.00 uur Tapas maken door Casa Delicias

beschrijving shows

Vintage Festival Tent, zondag
11.00 uur Reinhard ten Brink, muziek van toen
13.00 uur Modeshow Gala- en Avondkleding
14.00 uur Flowerpower en Rockabilly modeshow
15.00 uur Reinhard ten Brink, muziek van toen
16.00 uur Optocht Kinderwagens door de tijd  
16.30 uur Reinhard ten Brink, muziek van toen

Specials, zondag
11.00 uur Bomen: alles over ziekten en plagen, workshop snoeien stand 353 Klanderman
12.30 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
14.00 uur Bomen: alles over ziekten en plagen, workshop snoeien stand 353 Klanderman
14.30 uur Graan dorsen met vlegels, bij stand van S(heep) Factor Show
16.00 uur Bomen: alles over ziekten en plagen, workshop snoeien stand 353 Klanderman
16.30 uur Bijzondere S(heep) Factor Show
Keuring miniatuurpaarden in ring paarse straat
Keuring cavia's alle rassen, kleindierplein witte straat
Clubmatch Basset Griffon Vendéen honden, gele straat

beschrijving shows

Wat is er verder op het terrein te doen, dagelijks
stand 7: Hoe maak je zelf een lekkere chutney 
stand 15: Doorlopende demonstratie werken met hobby artikelen
stand 27: Haal een zoekkaart voor dieren vd lijst Zeldzame Huisdierrassen      
Hondendorp: Doe samen met je hond mee aan diverse workshops
stand 45: Hoe wordt paling eigenlijk gerookt
stand 46: Ruik het verse brood rechtstreeks uit de houtoven
stand 47: Hoor alles over het werken met hout
stand 48: De koperslager laat u zien hoe hij z'n producten maakt
stand 50: Zie tekenkunstenaar Hein Aldenhoven aan het werk 
stand 52: Antieke klompenmachines aan het werk 
stand 53: Voel je even weer kind in de zweefmolen
stand 63: Maak zelf geweldige rozencupcakes bij De Meesterbloem
stand 71: Bekijk hoe vroeger hoeden werden gemaakt, expositie 
stand 72: Leer alles over greenwoodworks en probeer het zelf
stand 88: Voetmassages ter ontspanning en behandeling van klachten
stand 104: Zie de schilder aan het werk
stand 116: Probeer zelf eens de elektrisch aangedreven kruiwagen
stand 125, 127, 128: Machines van toen in werking
stand 126: Planken van je eigen bomen, demo moderne zaagmachine 
stand 148: Tentoonstelling fbijzonder fotowerk leden fotoclub
stand 165: Hoor het bijzondere verhaal achter ons voedsel 
stand 169: Zie de paardentandarts aan het werk
stand 194: Doe mee aan de workshops van Groei en Bloei 
stand 196: Demonstraties Raku stoken
stand 202: Vilt een bloem voor in je haar bij De Textieltuin
stand 202: Dagelijks meerdere workshops, in de woltent
stand 202: Bijzondere vilttentoonstellingen, in de woltent
stand 207: Het IVN heeft ook nu weer een bijzonder educatief project  
stand 213: Leer hoe de herdersstokken worden gemaakt
stand 215: Bijzondere workshops zoals XXL haken, porcelein schilderen
stand 231: Doe gratis mee aan de Kattenkwis
Kleindierplein: De trein staat voor u klaar op het kleindierplein 
Kleindierplein: Neem een kijkje in het boeren- en wekkermuseum
stand 251: Maak kans op het Leukste Dagje Uit 
stand 264: Modellbaugruppe Bocholt demonstreert rijdende modellen
stand 265: Probeer zelf eens hoe dat minikraantje werkt
stand 300: Bijzondere voorlichting over diergezondheid
stand 304: Wat zit er eigenlijk in die dierenbrokken?
stand 305: Doe mee aan de workshop emailleren en sieraden maken
stand 317: Bij de VVV is elke dag een ander ambacht te bewonderen
stand 322: Alles over het prepareren van dieren, demo
stand 324a: Steek de handen uit de mouwen en metsel zelf een muur
stand 331: Bewonder de dieren en hoor de verhalen over wildbeheer
stand 333: Laat een mooie tekening van jezelf maken
stand 338: Gun jezelf een mooie cosmetica make-over 
stand 358: Doorlopend workshops omgaan met papegaaien
stand 362: Stel al uw vragen aan de bomendokter
  
Dagelijks speciaal voor kinderen
Hondendorp: Doe samen met je hond mee aan diverse workshops
stand 27: Haal zoekkaart Zeldzame Huisdierrassen en zoek ze op
stand 53: Ga mee in de zweefmolen
stand 123: Zelf rijden op een echte quad voor kinderen
stand 152: Leef je uit op het springkussen 
stand 154: Het Strokasteel
Cateringplein: Zandstrand voor kleuters
stand 165: Kijk bij LTO hoe je voedsel wordt geproduceerd
Paardendorp: diverse activiteiten voor kinderen zoals paardrijden 
stand 194: Maak zelf een bloemstuk tijdens de kinderworkshop 
stand 202: In de schapentent zijn diverse workshops en doe-dingen
stand 202: Naai zelf je werkstuk op de naaimachine bij Het Naaicafé
stand 202: Vilt zelf een bloem als broche of in je haar, De Textieltuin
stand 203: Schapentent: verschillende kinderactiviteiten, VSS
stand 206: Maak een rit in de mooie draaimolen
stand 207: Bij het IVN kun je erg leuke natuurprofjes doen
stand 215: DOT heeft leuke workshops, ook voor kinderen
stand 230: De kittens wachten al op je om te worden geknuffeld
stand 231: Maak een mooie kattenbroche, leuke Kattenkwis
stand 232: Zoek een mooi model uit en laat je schminken
Kleindierplein: De trein staat al voor je klaar, schaalmodel treinen
stand 233: Hoe verzorg je langharige cavia's, niet tijdens keuring
stand 335: Knuffel met ratjes en met andere knaagdieren 
stand 244: Jonge kuikentjes, leer alles over hun verzorging
stand 246: Knuffel de konijntjes en leer alles over deze dieren
stand 264: bewegende schaalmodellen vrachtwagens, machines
stand 299: probeer zelf een koe te melken
stand 300: hoor het interessante verhaal van de dierenarts
stand 305: zelf sieraden maken of emailleren
stand 322: prepareren van dieren, zie hoe ze dit doen 
stand 324a: bouw zelf onder begeleiding een muur 
stand 331: alles over het beheer van de natuur, bekijk de dieren
stand 358: hoe ga je om met papegaaien en parkieten
stand 380: bij De Kookmuts zijn regelmatig leuke kinderpresentaties